Kodas 33527
Gamintojas Reckit Benckiser

DUREX PLAY MASSAGE 2IN1, intymusis ir masažo gelis su kvapiosiomis kanangomis, 200 ml

Gelis papildytas aistrą žadinančių kvapiųjų kanangų ekstraktu, pasižymi maloniu aromatu. Švelni, glotni it šilkas tekstūra puikiai tinka ir viso kūno masažui, ir naudojimui intymiose vietose. Lubrikantas tirpus vandenyje ir lengvai nusiplauna, nelimpa ir nepalieka dėmių. Padeda sumažinti makšties sausumą ir intymių santykių keliamą diskomfortą,  sustiprina intymumą ir mažina stresą.

Patiko „Durex Play Massage 2in1“? Susipažinkite su visu asortimentu svetainėje www.durex.com .

"Naudojimas. Nuimkite dangtelį, švelniai išspauskite ir užtepkite gelio intymiose vietose ir/ar ant viso kūno. Jei reikia daugiau - nesivaržykite. Šį gelį galima naudoti su visais prezervatyvais „Durex“ - tepti ant išorinės jau užmauto prezervatyvo pusės. NEPAŽEIDŽIA PREZERVATYVŲ. Atminkite, kad tai - ne kontraceptinė priemonė, gelio sudėtyje nėra spermicidų. Galima naudoti vaginalinei, analinei ir oralinei sueičiai. Geliai ,,PlayTM“ gali sumažinti spermatozoidų judrumą, todėl, jei norite pastoti, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju.

Įspėjimai. Vengti patekimo į akis. Pajutus dirginimą, nebenaudoti. Jei sudirginimas nepraeina arba nuolat reikia daugiau gelio, kreiptis į gydytoją. Atidarius, sunaudoti per tris mėnesius. Naudoti pagal paskirtį. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Sudėtis: Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Benzoic Acid, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Sorbitol, Polysorbate 20, Citric Acid, Phenoxyethanol, Cananga Odorata Flower Oil, Ethylhexylglycerine