Kodas 33525
Gamintojas Reckit Benckiser

DUREX PLAY FEEL, intymusis gelis, 50 ml

Lengvas ir glotnus gelis, atveriantis naujus potyrius jums abiems! Sudėtyje ypatingas mišinys, sustiprinantis prisilietimų pojūčius tarp partnerių. Intymieji lubrikantai Durex gali sumažinti  makšties sausumą ir intymių santykių keliamą diskomfortą bei atskleisti jūsų abiejų jausmingumą.

Sudedamosios dalys: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Benzoic Acid, Citric Acid.

Kaip naudoti? Nuimkite dangtelį, švelniai paspauskite ir užtepkite gelio norimoje vietoje. Jeigu reikia daugiau, nesivaržydami pakartokite. Durex Play™ Feel galima naudoti su prezervatyvais – tepti ant  jau užmauto prezervatyvo.
Įspėjimai. Naudoti kaip nurodyta. „Durex Play™ Feel galima naudoti vaginalinei, analinei ir oralinei sueičiai. Tai ne kontraceptikas, sudėtyje nėra spermicido. Intymieji geliai Durex gali sumažinti  spermatozoidų judrumą. Saugokitės, kad nepatektų į akis, ant pažeistos odos ar žaizdų. Pajutę dirginimą, nebenaudokite. Jeigu sudirginimas nepraeina arba nuolat reikia daugiau lubrikanto, kreipkitės į gydytoją. Pasitarkite su gydytoju, jeigu jūs ar jūsų partnerė nėščia arba maitina krūtimi. Jeigu nuolat vargina makšties sausumas, kreipkitės į gydytoją. Nors ir saugus vartoti, tai nėra maisto produktas. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Atidarytą sunaudokite per 3 mėnesius. Gelis yra tirpus vandenyje, lengvai nusiplauna, nelimpa.

Laikyti vėsioje sausoje vietoje, atokiai nuo tiesioginės saulės šviesos.