Kodas 96948
Gamintojas Reckit Benckiser
Sandėlyje Netiekiama

DUREX NATURALS, prezervatyvai, 3 vnt.

Ploni prezervatyvai su geliu, sukurti galvojant apie ją. Subtili sudėtis. Lengvai užmaunami, glotnūs prezervatyvai su spermos talpykla gale.

Susipažinkite su pateikta informacija, ypač jei prezervatyvus naudojate analinei ar oralinei sueičiai. Atminkite, joks kontracepcijos metodas 100 % neapsaugo nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Prezervatyvai gali kelti pavojų užspringti. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Prezervatyvus laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos.

Kas žinotina prieš naudojimą? Prieš naudodami prezervatyvą patikrinkite ant jo paketėlio nurodytą tinkamumo datą. Jei paketėlis akivaizdžiai pažeistas, jį išmeskite ir naudokite naują prezervatyvą iš kito – nepažeisto - paketėlio. Užmaukite prezervatyvą iki varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir grėsmės užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis infekcijomis vaginalinio, analinio ir oralinio akto metu.

Kaip naudoti prezervatyvą? 1. Nuplėškite dantytą paketėlio kraštą. Elkitės atsargiai, nepažeiskite prezervatyvo nagais ar aštriais daiktais. 2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje, suspauskite spenelio formos galiuką ir užmaukite prezervatyvą ant sustandėjusios varpos galvutės. 3. Išvyniokite prezervatyvą iki varpos pagrindo. Sustokite ir patikrinkite, ar nesmunka, ar neapgaubia per tampriai, nes dėl to jis gali plyšti. Prezervatyvą numaukite iškart po ejakuliacijos.Tvirtai suimkite prezervatyvą ties varpos pagrindu ir taip laikydami nusmaukite. 4. Paketėlį ir panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę. Nenuleiskite į unitazą.

Kontraindikacijos. Šie prezervatyvai yra pagaminti iš natūraliojo kaučiuko latekso. Jei žinote, kad esate alergiški lateksui, nenaudokite šių prezervatyvų, nes jie gali sukelti alerginę reakciją bei anafilaksinį šoką.

Keli įspėjimai. NUTRAUKITE NAUDOJIMĄ, jei naudodami jaučiate diskomfortą arba dirginimą. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Kartotinis naudojimas gali padidinti plyšimo ir infekcijų pernešimo riziką. Prezervatyvai gali kelti pavojų užspringti. Laikyti vaikams neprienamoje vietoje. Jei prezervatyvą pirma naudojate oralinei sueičiai, po to bet kokiai kitai sueičiai užmaukite naują prezervatyvą. Rinkitės tik tokius intymiuosius gelius, kurie rekomenduojami naudoti su prezervatyvais. Aliejiniai produktai (vazelinas, kūdikių aliejus, kai kurie pesarai) bei kai kurie vietinio poveikio makšties ir varpos vaistai gali pažeisti prezervatyvus.Analinei sueičiai prezervatyvą papildomai sutepkite iš išorės.

KADA KREIPTIS PAGALBOS? Pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku, jei kyla įtarimų, kad esate alergiški lateksui, jei po naudojimo išlieka dirginimas ar diskomforto pojūtis, jei naudojate vietinio poveikio varpos ar makšties vaistus. Jei sueities metu prezervatyvas prateka ar plyšta, kuo greičiau ir ne vėliau kaip 72 valandas kreipkitės į vaistininką arba gydytoją. Apie rimtus incidentus reikia pranešti „Reckitt Benckiser“ ir šalies kompetentingai institucijai, kuri pateiks papildomas rekomendacijas.

Sužinokite daugiau apie įvairius prezervatyvus. Apsilankykite durex.com. Pagal 93/42/EEB sertifikavo „SGS Belgium NV“, CE 1639; skirti naudoti kontracepcijai ir lytiniu keliu perduodamų ligų prevencijai. Nemedicininis naudojimas nebuvo vertintas. Naudojimo instrukcija paskutinį kartą peržiūrėta 2020 m.

Natūrali kilmė: natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai yra padengti vandens pagrindo geliu, kuriame 98 % medžiagų yra natūralios kilmės ir jokių dirbtinių dažilkių bei kvapiųjų medžiagų.