Kodas 96950
Gamintojas Reckit Benckiser

DUREX INTIMA BALANCE PROŽPH, lubrikantas gelis su prebiotikais, 50 ml

Subalansuotas pH yra vienas iš sveikos makšties požymių, tačiau stresas, mėnesinių ciklo pokyčiai,  intymiai higienai naudojami įprasti prausikliai ir geliai gali sutrikdyti pH pusiausvyrą. Kai taip nutinka, gali įsivyrauti blogosios bakterijos, sukeliančios nemalonius kvapus, diskomfortą ir dažnai pasitaikančias makšties infekcijas.

Prieš pradedant: tinka naudoti vaginalinei, analinei ir oralinei sueičiai su natūraliojo kaučiuko latekso ir poliizopreno prezervatyvais. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos.

Naudojimas: atidaryti dangtelį, išspausti gelio ir švelniai užtepti norimoje vietoje arba ant jau užmauto prezervatyvo.

Keli įspėjimai: naudoti tik taip, kaip nurodyta. Tai ne kontracepcijos priemonė, sudėtyje nėra spermicido, gali sumažinti spermatozoidų judrumą. Vengti patekimo į akis, ant pažeistos odos ir žaizdų. Pajutus dirginimą, nutraukti naudojimą. Pasitarti su gydytoju, jei dirginimas nepraeina, jei nuolat jaučiamas makšties sausumas, nėštumo metu ir maitinant krūtimi. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Pagal 93/42/EEB sertifikavo SGS, CE1639, skirtas makšties sausumo simptomams palengvinti. Nemedicininis naudojimas nebuvo vertintas.

Naudojimo instrukcija parengta 2018 m. lapkričio mėn.

TEGUL NIEKAS NEUŽKERTA JUMS KELIO! Šis, dermatologų patikrintas, vandens pagrindo intymaus komforto gelis su prebiotikais ir PRO-pH™ padeda makštyje palaikyti sveiką pH. Gelis skirtas makšties priežiūrai ir sklandžiam seksui. Sudėtyje nėra sulfatų, silikono ir sintetinių kvapų.