Kodas 96286
Gamintojas Reckit Benckiser

DUREX 2IN1 GUARANA, intymaus komforto ir masažo gelis, 200 ml

Su gvaraninių paulinijų ekstraktu ir asitrą žadinančiu aromatu jaudinančiai intymiai patirčiai. Švelni, šilko glotnumo tekstūra idealiai tinka viso kūno masažui bei naudojimui intymiose vietose. Gelis tirpus vandenyje, todėl lengvai nusiplauna ir nepalieka dėmių. Prieš pradedant: galima naudoti vaginalinei, analinei ir oralinei sueičiai. Gali padėti nuo  makšties sausumo. Nenaudoti kartu su prezervatyvais.

Naudojimas: nuimti dangtelį, išspausti gelio ir užtepti norimoje kūno vietoje. Keli įspėjimai: naudoti tik taip, kaip nurodyta. Tai ne kontracepcijos priemonė, sudėtyje nėra spermicido, gali sumažinti spermatozoidų judrumą. Vengti patekimo į akis, ant pažeistos odos ir žaizdų. Pajutus dirginimą, nutraukti naudojimą. Pasitarti su gydytoju, jei dirginimas nepraeina, jei nuolat jaučiamas makšties sausumas, nėštumo metu ir maitinant krūtimi. Produktą vartoti saugu, bet tai nėra maistas. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Pagal 93/42/EEB sertifikavo SGS, CE1639, skirtas makšties sausumo simptomams palengvinti. Nemedicininis naudojimas nebuvo vertintas.

Naudojimo instrukcijos parengimo data: 2019 m. liepos mėn.