Kodas 88143
Gamintojas Pierre Fabre

DUCRAY KERACNYL CONTROL, blizgesį šalinantis kremas, į aknę linkusios odos, 30 ml

Į aknę linkusiai odai. Padeda kovoti su spuogais ir komedonais inkštirais).
Patentuota inovacija*: Myrtacine* mažina P.acnes bakterijų išplitimą. Hydroksi rūgšys švelniai praveria poras. Patentuota* cinko salycilato ir sabal serrulata junginys mažina sebumo perteklių.
Rezultatas: lygi ir labiau matinė oda jau po pirmo naudojimo. Po 4 savaičių pastebimi ženklus odos būklės pagerėjimas**.
Naudojimas: tepkite 1-2 kartus per parą ant nuvalytos ir nusausintos odos. Neriebi konsistencija. Puikiai tinka kaip makiažo pagrindas.
Atsargumo priemonės: venkite kontakto su akimis. Įvykus kontaktui su akkimis iš karto nuplaukite vandeniu. Netepkite ant pažeistos odos. Naudojant šį kremą venkite saulės šviesos ir visada naudokite papildomus kremus su SPF apsauga. Juntant dilgčiojimą pradžioje, rekomenduojama padvigubinti laiką tarp tepimų, kol oda pripras.
Hypoalerginis***. Nekomedogeninis. Be parabenų.  Formulėje Myrtiacine® augalinis aktyvus ir inovatyvus ingredientas sukurtas „Pierre Fabre Botanical“ eksperų, veiksmingumas patvirtintas EFQM.
*pateiktas patentavimui. **veiksmingumo tyurimas, kuriame dalyvavo 31 asmuo. ***formuluotė minimaliai sukelia alergines reakcijas.