Kodas 90844
Gamintojas Peters Krizman AG

DROGE MOND, purškalas nuo burnos džiūvimo, 20 ml

Droge Mond, Purškalas nuo burnos džiūvimo

Purškalas nuo burnos džiūvimo (kserostomijos)

Medicinos prietaisas

Sudėtis: Išgrynintas vanduo, glicerolis, dekspantenolis, ksilitolis, kalio sorbatas, kvapiklis, Stevia RF, Cithan 40®, mentolio tirpala

Naudojimas. Droge Mond®  yra specifiškai sukurtas burnos džiūvimui (kserostomijai) šalinti. Burnos džiūvimą sukelia seilių trūkumas burnoje. Kai pradeda trūkti seilių, gali atsirasti nusiskundimų, kadangi seilės yra labai svarbios burnai. Kai yra kserostomija, dažnai atsiranda su kalbėjimu, rijimu, skonio pojūčiu ir dantų protezų nešiojimu susijusių nusiskundimų. Liežuvis ir burnos gleivinė tampa sudirginti, gali atsirasti deginimo pojūtis. Be to, didėja dantų ertmių ir dantenų ligų atsiradimo rizika.

Naudojimo metodas. Droge Mond® ® yra specifiškai skirtas purkšti burną. Reikiamą kiekį reikia įsipurkši 3-4 kartus per dieną. Jei reikia, purškalą galima naudoti dažniau.

Naudojimo trukmė. Vienas gydymo Droge Mond®  laikotarpis negali trukti ilgiau kaip 30 dienų. Gydymą galima atnaujinti po 4 dienų. Droge Mond® yra specifiškai sukurtas burnos džiūvimui šalinti. Burnos džiūvimą sukelia seilių trūkumas burnoje. Tai dažnai sukelia nemalonių pojūčių. Kartais gali pasunkėti rijimas, valgymas ar kalbėjimas.

Droge Mond® yra švelnus purškalas, kuris išlaiko burnos drėgnumą ir, kai trūksta seilių, ant gleivinės sudaro apsauginį sluoksnį. Be to, stimuliuojamas seilių išsiskyrimas. Naudojant Droge Mond®  sumažėja nemalonus burnos kvapas ir skonis. Nuolatinis burnos drėkinimas naudojant Droge Mond®  sumažina ėduonies ir kitų su dantimis susijusių sutrikimų riziką.

Panaikina vaistų vartojimo sukeltą burnos džiūvimą ir skausmingą rijimą

Panaikina blogą burnos kvapą (halitozę)

Tinka diabetikams ir senyviems žmonėms

NEDELSIAMAS POVEIKIS, SUDĖTYJE NĖRA ALKOHOLIO

Laikyti: Ne aukštesnėje kaip 30C