Kodas 79054
Gamintojas Divapharma

DOLO-ANGIN, 16 pastilių be cukraus

Dolo-angin pastilės be cukraus


SUDĖTIS 1 pastilėje yra 50 mg Lichen islandicus (islandinė kerpena), 10 mg benzokaino, 15 mg vyno rūgšties, natūralaus dažiklio E 141 ir kvapiųjų medžiagų.
Forma ir pakuotės dydžiai
Originalioje pakuotėje yra 16 pastilių

INDIKACIJOS
Stiprus gerklės skausmas ir gleivinės sudirginimas. Vartojimas Jeigu nėra nurodyta kitaip, suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų vaikai turi lėtai sučiulpti po 1 pastilę kas 2-3 valandas. Leiskite pastilei lėtai ištirpti burnoje. Netinka kūdikiams ir jaunesniems nei 12 metų vaikams. Įspėjimai vartojant Jeigu gerklės skausmas nepraeina per 2-3 dienas, prašome kreiptis į gydytoją, nes kai kuriems patogenams įveikti gali prireikti papildomo gydymo. Prašome nevartoti šio produkto, jeigu esate jautrūs bet kuriai jo sudedamajai daliai. Kokių ypatingų atsargumo priemonių reikia imtis nėštumo ir žindymo metu? Šio produkto vartojimo nėštumo ir žindymo metu tyrimų nėra atlikta, todėl nėštumo ir žindymo metu jo nereikėtų vartoti. Įspėjimas diabetikams: 1 dolo-angin pastilė, pasaldinta šaldikliu izomaltu, atitinka 0,13 duonos vieneto (DV). dolo-angin: veiksminga priemonė gerklės skausmui ir jos gleivinės dirglumui malšinti. dolo-angin kovoja su gerklės skausmu dvejopai dėl skirtingo veikliųjų medžiagų poveikio mechanizmų. Islandinė kerpena ramina ir švelnina sudirgintą ir uždegimo pažeistą burnos ir gerklės gleivinę. Islandinė kerpena aptraukia gleivinę, neleisdama patogenams skverbtis į ją. Tokiu būdu apsaugota gleivinė geriau ir greičiau sveiksta. Benzokainas padengia uždegimo apimtos ląstelės paviršių kaip apsauginė plėvelė, likviduodamas skausmo pojūtį. Taigi benzokainas greitai ir veiksmingai numalšina skausmą pačiame jo šaltinyje. Du minėti mechanizmai užtikrina beveik neskausmingą uždegimo apimtų burnos ir gerklės gleivinės vietų gijimą. dolo-angin pastilės ištirpsta burnoje maždaug per 12 min. Per tą laiką aktyvios pastilės sudedamosios dalys tolygiai pasiskirsto burnoje ir gerklėje. Kartais pasitaiko padidėjęs burnos jautrumas! Pastaba apie saugojimo laikotarpį Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, priemonės vartoti negalima.
Medicinos priemonė. Galima įsigyti tik vaistinėse.

Medicinos priemonės gamintojas MPC International S.A. 26, Boulevard Royal 2449 Liuksemburgas Divapharma-Knufinke Arzneimittekverk GmbH 12274 Berlin, Vokietija Klosterfrau grupės bendrovė.