Kodas 92428
Gamintojas Anna Lotan

DERMALOTANA SEBO BALANCE, švelnios valomosios putos, 150 ml

Indikacijos: jautriai, riebiai, probleminei ir mišriai odai.
Priemonė pagaminta iš valomųjų sudedamųjų dalių be sulfatų, išgautų iš kukurūzų, kokosų ir alyvuogių aliejų.  Sudėtyje esantys viksvuolių gumbų ir Negyvosios jūros mineralai užtikrina drėkinamąjį priemonės poveikį, net ją nuskalavus.  Lipidų pagrindo priemonė su undecileno rūgšties ir glicino deriniu natūraliai stiprina apsauginę funkciją bei gerina riebios ir mišrios odos paviršiaus būklę. Kokosų aliejaus mišinys suformuoja lipidų sluoksnį, apsaugantį odą ir padedantį išvengti sausumo pojūčio po skalavimo. Puikiai tinka nekantriems paaugliams, kurie tikisi greitų ir akivaizdžių rezultatų. Šios valomosios putos puikiai tinka naudoti kartu su serumu „TopiCalm Serum“ jautriai, sudirgusiai odai

Naudojimas: spustelėkite dozatorių 1–2 kartus ir lengvais masažuojamaisiais judesiais paskirstykite putas norimose veido vietose. Putos tinka veido ar kūno odai, jas galima naudoti 1–2 kartus per dieną arba pagal poreikį.
Svarbu: naudoti tik išoriškai. Naudoti tik pagal paskirtį ir laikantis nurodymų. Vengti patekimo i akis. Nenaudoti, jei yra jautrumas bet kuriai iš sudedamųjų dalių. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nebenaudoti arba kreiptis i gydytoją, jei atsiranda išbėrimas ar sudirgimas. Nenaudoti, jei oda yra pažeista.arba probleminei odai puoselėti.

Ingredients: Aqua Water, Sodium Lauryl Glucosides Hydroxypropylsulfonate, Olive Oil, Peg7 Esters, Coco Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sea Salt –Maris Sal, Undecylenoyl Glycine, Cyperus Esculentus Tuber Extract, Xanthan Gum Ppg1 Peg9 Lauryl Glycol Ether, Phenoxyethanol, Disodium Edta, SoDium Hydroxide, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum  Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Tinkamumo terminas: 9 mėn. nuo atidarymo.

Platintojas: UAB Sugihara PRO                          

Gamintojas: Anna Lotan Ltd.                                      

Kilmės šalis: Izraelis