Kodas 95333
Gamintojas Medpack

DENTISSIMO FRESH BREATH, burnos skalavimo skystis, 250 ml

„ Fresh Breath“ – dėka specialios inovatyvios technologijos ne tik neutralizuojamas nemalonus burnos kvapas, bet dėl natūralios produkto sudėties  apsaugoma ir nuo apnašų susidarymo. Subalansuotas rūkantiems, mėgstantiems kavą bei arbatą, kurių sudedamosios dalys kartais turi natūralių danties spalvą keičiančių medžiagų sudėtyje.

Dėl kardamono aliejaus sudėtyje, kuris pasižymi ypatingu gaivos bei savo aromatinių savybių spektru bei organinės kilmės mėtos ekstarkto derinio, skalavimo skystis padės ilgam išlaikyti malonų ir gaivų burnos kvapą.

Pelargonijos bei kitais ektsraktais praturtinta sudėtis užtikrina antibakterinį, anti-ėduonies bei dantenų dirglumą raminantiį poveikį, o o cinko chlorido junginys neutralizuoja laipsnišką bakterijų apnašų kaupimąsi tarp dantų ir dantenų, ir padeda veiksmingai veikti prieš akmenų susidaryo procesą

Be alkoholio sudėtyje, tad itin tinka ir jautrias dantenas turtintiems žmonėms ir tuo pačiu nesausina Jūsų burnos gleivinės , taip nesukeldamas nemalonaus dirglumo jausmo. Nepalieka visiškai jokių dėmių.

Pagaminta be kenksmingais kasdieniam naudojimui laikomų priedų:

natrio laurilo sulfato, chlorheksidino, peroksido, parabenų, glitimo, triklosano.

Sudėtyje nėra fluoro.

Skalavimo skysčiu skalaukite po valymo dantų šepetėliu arba po maisto, 20 ml neskiesto skysčio 30 sekundžių.

Sudėtis: Aqua, Sorbitol, Xylitol, Glycerin, PEG – 40, Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol , Geranium Maculatum Extract,  Aroma, Mentha Piperita oil, Elettaria, Cardamomum oil,  Sodium citrate, Zinc Chloride, Hexetidine, Potassium Acesulfame, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Phytic Acid, C.I. 19140, C.I.42090.