Kodas 82035
Gamintojas Agetis

DELMAR, hipertoninis nosies purškalas, 50 ml

DELMAR nosies purškalas

hipertoninis JŪROS VANDENS TIRPALAS

 

50 ml

 

DELMAR nosies purškalas yra skirtas nosies gleivinei su susilpnėjusia funkcija, infekcinių ir alerginių susirgimų atvejais. DELMAR nosies purškalo hipertoniniame tirpale gausu jūros mineralinių druskų ir mikroelementų, jame yra didesnė druskų koncentracija (3,7 %) nei kūno ląstelėse. DELMAR hipertoninis nosies purškalas natūraliai, greitai ir lengvai palengvina nosies užgulimą natūralaus osmoso mechanizmo pagalba. Padeda palaikyti nosies ertmių švarą ir drėgmę.

 

DELMAR nosies purškalas naudingas esant:

·               slogai (infekcinės ar alerginės kilmės);

·               nosies užgulimui, gleivinės paburkimui, peršalimui, sergant gripu, ar kitomis virusinėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis;

·               sinusitui.

 

Kiekviename buteliuke yra maždaug 440 dozių.

Išpurškiamas smulkios dulksnos pavidalu, tolygiai padengia nosies gleivinę.

 

Sudėtis: išgrynintas vanduo, jūros druska, benzalkonio chloridas.

 

Naudojimas: vaikai nuo 2 metų: 1 įpurškimas į kiekvieną šnervę 2 arba 3 kartus per dieną. Paaugliai ir suaugusieji: 1–3 įpurškimai į kiekvieną šnervę 2 arba 3 kartus per dieną.

 

Prieš vartodami suplakite turinį buteliuke. prieš vartojant pirmą kartą prašom pašalinti apsauginį žiedą nuo plastmasinio purkštuko dangtelio. Purkškite po vieną dozę į kiekvieną nosies landą kelis kartus per dieną, kai reikalinga. Dėl higieninių priežasčių kiekvienas asmuo turi turėti nuosavą purškalo buteliuką.

 

Laikymas: laikyti žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

 

Gamintojas: Agetis Supplements Ltd., Limasolis, Kipras.

 

Gamintojo atstovas Lietuvoje (informacijos teikimui): UAB „Medochemie Lithuania”,  Gintaro g. 9-36, LT-47198 Kaunas, Lietuva.