Kodas 85667
Gamintojas Teva

DECATYLEN NATURAL SPRAY, burnos ir gerklės purškalas, 20 ml

Decatylen™ Natural Spray

Burnos ir gerklės purškalas

 

Medicinos priemonė (1 klasė)

 

Sudėtis. Rapsų aliejus, šaltalankių aliejus, medetkų aliejus, pipirmėčių eterinis aliejus, citrinų eterinis aliejus, amonio glicirizatas.

 

Decatylen™ Natural Spray vartojamas vietiškai, gleivinei apsaugoti ir kaip pagalbinė priemonė padedanti sumažinti burnos ir gerklės uždegimo simptomus. Augalinių aliejų mišinys padengia burnos bei gerklės gleivinę apsauginiu sluoksniu, mažina dirginimą, palaiko drėgmę ir padeda atstatyti natūralią burnos gleivinės funkciją. Vartojamas esant stomatitui (burnos gleivinės uždegimui), aftoms (skausmingoms burnos ertmės žaizdelėms), gingivitui (dantenų uždegimui), faringitui (ryklės uždegimui).

 

Vartojimas. Vartoti į burną ir ryklę. Prieš vartodami supurtykite buteliuką, pasukite purkštuko antgalį 90º kampu, nukreipkite purškalo galvutę į gerklės sritį ir 1-3 kartus papurkškite. Purkšdami buteliuką laikykite vertikaliai. Purškimo metu patariama sulaikyti kvėpavimą.

Suaugusiems žmonėms purkškite po 2-3 išpurškimus į gerklę 2 – 3 kartus per dieną, kaip nurodyta.

2 metų ir vyresni vaikai gali vartoti purškalą, tik  rekomendavus gydytojui ir prižiūrimi suaugusiųjų. Vaikams purkškite po 1-2 išpurškimus į gerklę 2-3 kartus per dieną, kaip nurodyta.

Dėl higienos, po vartojimo rekomenduojama nuvalyti purškalo galvutę drėgnu audiniu.

 

Kontraindikacijos. Esant padidėjusiam jautrumui bet kuriam iš ingredientų, nevartoti. Kūdikiams ir vaikams iki 2 metų vartoti nerekomenduojama.

 

Įspėjimai. Saugoti, kad nepatektų į akis. Priemonės užpurškus ant drabužių, gali likti dėmės. Tirpalas gali būti neskaidrus dėl sudėtyje esančių natūralios kilmės ingredientų. Jei pasireiškia nepageidaujamas poveikis, nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. Vaikai gali vartoti produktą tik prižiūrimi suaugusiųjų. Jei simptomai ilgai nepraeina, reikia pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Prieš vartodami šį gaminį perskaitykite instrukcijas.

 

Laikymas. Kaip nurodyta ant pakuotės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Nurodytas ant pakuotės tinkamumo laikas galioja tik tinkamai laikomam produktui.

 

Pakuotė. Tamsaus stiklo buteliukas, užsuktas dangteliu su dozuojamuoju siurbliuku ir purkštuku su antgaliu.

 

Vartojimo terminas: žr. į produkto etiketę ir pakuotę. Ant buteliuko etiketės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Decatylen™ Natural Spray vartoti negalima.

 

Pagaminta UAB „Valentis“, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva platintojo Teva Baltics/ UAB „Sicor Biotech”, Molėtų pl. 5, LT-08409 Vilnius, Lietuva užsakymu.

 

Platintojas: Teva Baltics / UAB „Sicor Biotech”, Molėtų pl. 5, LT-08409 Vilnius, Lietuva

 

 

Ant pakuotės esantys simboliai:

 

Gamintojas

Naudoti iki

Žiūrėti naudojimo taisykles

Temperatūros ribojimas

Partijos kodas

 

 

CE

CE ženklu produktas pažymėtas pagal MDD 93/42/EEB.

 

Paskutinė peržiūros data: 03/06/2016