Kodas 95328
Gamintojas Curaden Int., Šveicarija

CURASEPT LUXURY GOLD LUX, balinamoji dantų pasta papildyta koloidiniu auksu, 75 ml

Curasept „Gold Lux“ yra inovatyvios ir itin stiprios balinimo formulės dantų pasta naudojama kartu su dantų šepetėliu, kuris yra padengtas aktyvia medžio anglimi. Dėl savo veikliųjų ingredientų bendro veikimo, balinimo prabangos sistema ne tik balina dantis, bet patentuotas unikalus hidroksiapatitas remineralizuoja ir atstato emalį.

Rezultatas – balta ir ryški šypsena bei senėjimą lėtinantis poveikis dantų emaliui, kurį jums gali suteikti tik tyrimais patvirtinta „Curasept“ Luxury linija.

„Gold Lux“ yra inovatyvi, sinergetinė balinimo sistema, susidedanti iš dantų pastos ir dantų šepetėlio. Bioaktyvioji anglis sugeria dažančias medžiagas. Patentuotas pakeistas hidroksiapatitas remineralizuoja emalį. Dantų šepetėliai, apdoroti aktyvia medžio anglimi, optimizuoja dantų balinimą. Koloidinis auksas apsaugo sudirgusią burnos gleivinę net po oksidacinio streso. Rezultatas - balta ir ryški šypsena bei senėjimą lėtinantis poveikis dantų emaliui, kurį jums gali suteikti tik tyrimais patvirtinta „Curasept“ Luxury linija. Suaugusiųjų dantų pasta kuri naudojama 20-ties dienų ciklais su 10-ties dienų pertrauka. Sudėtyje yra 1450ppm fluoro. RDA=49. Nenaudoti pastos jei turite padidintą jautrumą ar alergiją bent vienai iš sudedamųjų dalių. Laikyti uždarytą, kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pakuotėje rinkinys– 75ml dantų pastos ir dantų šepetėlis.

Sudėtis: SORBITOL, HYDRATED SILICA, AQUA, XYLITOL, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, AROMA, CALCIUM PANTOTHENATE, Mg-Sr CARBONATO IDROSSIAPATITE CONIUGATA CON CHITOSANO, OZONIZED OLIVE OIL, PVP, HYDROGEN PEROXIDE, UREA PEROXIDE, GLYCYRRHETINIC ACID, DICALCIUM PHOSPHATE DIHYDRATE, SODIUM FLUORIDE, VP/VA COPOLYMER, CELLULOSE GUM, POTASSIUM ACESULFAME, MICA, IRON OXIDE, TITANIUM DIOXIDE, BISABOLOL, COLLOIDAL GOLD, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, COLLOIDAL SILVER, SODIUM BENZOATE.