Kodas 95293
Gamintojas Curaden Int., Šveicarija

CURASEPT BIOSMALTO CARIES ABRASION AND EROSION, skalavimo skystis, 200 ml

Burnos higienos priemonė

Pažeisto emalio atstatymui, ėduonies bei apnašų susidarymo prevencijai.

Originali itališka  „Biosmalto“ formulė:

·         tvirtai remineralizuoja emalio pažeidimus bei užpildo dentino tubules;

·         250 ppm fluoro sudėtyje;

·         56 RDA abrazyvumas;

·         apsaugo nuo rūgšties erozijos poveikio, dilimo;

·         užkerta kelią dantų jautrumui;

·         apsaugo nuo dantų ėduonies susidarymo;

·         efektyviai mažina dantų apnašų susidarymą.

 

„Biosmalto Caries abrasion and erosion“ susideda iš dviejų pagrindinių  funkcinių medžiagų, sudėtyje esančių mikrokristalų pavidalu – fluorohydroksiapatito ir bioaktyviųjų komponentų. Bendras šių mikrokristalų veikimas suteikia „Biosmalto“ didelį biologinį aktyvumą, saugantį ir remineralizuojantį nuolatinių dantų kietuosius audinius. Taip dantys tampa atsparesni bakterijų, maisto, gėrimų, rūgščių  ir virškinamojo trakto refliukso šalutiniam poveikiui.

Formulėje hidroksiapatitas pakeistas magniu, stroncio karbonatu, suderintas su chitozanu ir fluorohidroksiapatitu, remineralizuoja pažeistas emalio vietas, užpildo dentino tubules.

Stroncio druskos efektyviai ir  greitai sumažina dantų jautrumą. Dėl biologinio aktyvumo ir sudėtyje esančio chitozano dalelės iš karto ištirpsta, greitai atpalaiduodamos veikliąsias medžiagas, kurios prasiskverbia į pažeistas vietas, greitai remineralizuodamos emalį bei dentiną ir  taip atstatydamos trūkumą. Pašalinamas jautrumo pojūtis ar ėduonies susidarymo galimybė ne tik naudojimo momentu, bet ir visiškai užplombuojamos dentino tubulės ir atstatoma emalio struktūra.

 Skirtas suaugusiesiems ir vyresniems nei 7 metų vaikams.

Naudoti mažiausiai du kartus per dieną, ryte ir vakare, po dantų valymosi  dantų šepetėliu bei dantų pasta.

Skalauti vieną minutę 10 ml skysčio.

Rekomenduojama  naudokite produktą kartu su dantų pasta „Biosmalto Caries abrasions and erosion“  idealiam norimam rezultatui pasiekti.

 

Skirta stipriai danties remineralizacijai,sutvirtinimui bei trūkstamų medžiagų atstatymui. Pažeisto emalio atstatymui, ėduonies bei apnašų susidarymo prevencijai.

 

Sudėtis: Purified Water, Glycerin, Hydrated Silica, Fluoro Idrossiapatite (H.A.F.), Mg-Sr-Carbonato Idrossiapatite coniugata con Chitosano (Bio-Active Complex), Cellulose Gum, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, Potassium Acesulfame, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid.