Kodas 91298
Gamintojas Curaden Int.

CURASEPT ADS 220, skalavimo skystis su 0,20 % chlorheksidino, 200 ml

Vienintelė pasaulyje patentuota ADS® sistema (Anti Discolouration System), stabdanti dantų spalvos kitimo procesą. Cheminė ADS® formulė užtikrina, kad chlorheksidinas ne tik efektyviai naikintų pavojingas bakterijas, neleistų susidaryti apnašoms, bet ir kad nesukeltų jokio įprastai šiai medžiagai būdingo šalutinio poveikio.

Itin veiksminga gingivitui, periodontitui gydyti, po danties traukimo procedūros. Ypač rekomenduojama dantų pastą Curasept 020 ir skalavimo skystį Curasept 220 naudoti kartu, kad būtų pasiektas idealus norimas rezultatas.

 

Curasept ADS® 220 skalavimo skystis su 0,20 % chlorheksidino:

·         Stiprus antibakterinis poveikis dėka didesnės chlorheksidino  koncentracijos;

·         Curasept ADS® ® sistema išlaiko natūralų dantų baltumą;

·         Curasept ADS® sistema neįtakoja skonio receptorių veiklos;

·         Be alkoholio sudėtyje, todėl neerzina ir nedirgina burnos gleivinės;

·         Idealiai apsaugo dantenas ir skatina jų gijimą prieš ir po sudėtingų stomatologinių intervencijų ar ypatingai aktyvios profesionalios burnos higienos procedūros;

·         Rekmenduojama naudoti kartu tiek burnos skalavimo skystį, tiek dantų pastą idealiam norimam rezulatatui pasiekti.

 

Skalauti burnos ertmę su 10ml neskiesto skysčio du kartus per dieną po 60s, taip pat 2 kartus per dieną valytis dantis ir su dantų pasta.
Naudoti 7-14 dienų arba kaip paskyrė odontologas.

Idealiai tinka žmonėms nešiojantiems ortodontinius įtaisus, protezus, turintiems implantų ar periodonto problemų. Padeda apsaugoti dantenas ir skatina jų gijimą prieš ir po intensyvių stomatologinių intervencijų ar itin intensyvios profesionalios burnos higienos.

Sudėtis: Vanduo, ksilitolis, propileno glikolis, hidrogenuotas ricinų aliejus, askorbo rūgštis, chlorheksidinas Diglukonatas, aromatas, poloksameras 407, natrio metabisulfitas, natrio citratas, C.I. 42090