Kodas 101085
Gamintojas Dermofarm, S. A. U.

CUMLAUDE MUCUS, intymios priežiūros lubrikantas, gelis, 30 ml

Lubrikantas skirtas sumažinti makšties sausumo sukeliamą diskomfortą lytinių santykių metu. Produkto konsistencija panaši į natūralias makšties išskyras, lubrikantas imituoja natūralų sutepimą ir mažina trintį, susijusią su sausumu lytinių santykių metu, suteikia intensyvų drėkinimą. Galima naudoti su prezervatyvais. Nepalieka likučių, netepa.

 

Naudojimas: tepti ant intymių zonų. Rekomenduojama naudoti abiem partneriams pagal poreikį. Dėmesio: tik išoriniam naudojimui. Nenaudokite produkto, jei yra jautrumas bet kuriam produkto ingredientui. Pasireiškus nepageidaujamiems reiškiniams, pasikonsultuokite su gydytoju. Vengti kontakto su akimis. Patekus į akis, kruopščiai nuplauti vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo šilumos šaltinių.

 

Patikrintas ginekologų ir dermatologų.

Be kvapų ir dažiklių.

 

Ingredients: Aqua (Water); Di-glycerin; Sodium Hyalyronate;Bio-saccharide Gum -1; Xanthan Gum; Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimenthyl Thaurate/Acrylamide Copolymer; Ammonium Sulfate; Sodium Silfate; Lactic Acid; Sodium Hyaluronate; Phenoxyethanol; Chlorphenesin; Potassium Sorbate.

 

Gamintojas: Dermofarm, S. A. U.

Tiekėjas: Allium UPI UAB, Kintų g. 11, 09301 Vilnius, (8 5) 2699217; info@allium.lt