Kodas 96438
Gamintojas BioPolymer GmbH&Co. KG

CRESPINE GEL, hialurono rūgšties tirpalas skirtas injekcijai į sąnario ertmę, 2 ml

Medicinos priemonė.

Vienkartinės dozės hialurono rūgšties tirpalas skirtas injekcijai į sąnario ertmę.

CRESPINE®GEL yra sterilius, skaidrus, nepirogeninis, klampus, vandenyje netirpus, biologiškai suderinamas gelio implantas, pagamintas iš kryžmine jungtimi susietos hialurono rūgšties. Hialurono rūštis pagaminta fermentacijos būdu.

Pakuotė: viename švirkšte yra 2 ml tirpalo.

1 ml. yra: kryžmine jungtimi susieta hialurono rūgštis 14 mg, hialurono rūgštis 1 mg, natrio chloridas 6,9 mg, injekcinis vanduo 1 ml.

Indikacijos: CRESPINE®GEL yra skirtas lengvo ir vidutinio sunkumo osteoartrito (OA) sukeliamam klubo ar kelio sąnario skausmui malšinti ir sąnarių funkcijai pagerinti.

Kontraindikacijos

CRESPINE®GEL negalima naudoti:

·         esant autoimuninėms ligoms

·         esant nesuderinamumui su gram-teigiamomis bakterijomis

·         esant aktyviems uždegimo ar infekcijos procesams

·         taikant antikoaguliantų terapiją

·         esant alergijai hialurono rūgščiai

·         pacientai, turintys daug alergijų, neturėtų būti gydomi.

Įspėjimai:

Vaikų, nėščiųjų ir maitinančių krūtimi gydymas: produkto saugumas vaikų, nėščiųjų ir maitinančių krūtimi gydymui nėra patikrintas, todėl terapijos metu gydytojas turėtų ypatingai prižiūrėti pacientą.

Svarbu!

CRESPINE®GEL gali paskirti ir suleisti tik įgalioti medicinos darbuotojai pagal galiojančius vietos įstatymus. Švirkštas, adata ir bet kokios kitos nepanaudotos medžiagos turi būti išmestos iš karto po gydymo seanso. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Prieš vartodami šį gaminį perskaitykite instrukcijas.

Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus. Atsižvelgdamas į paciento bendrą sveikatos būklę gydytojas nuspręs, ar pacientas gali vairuoti ir valdyti mechanizmus,.

Pašalinis poveikis

Gydomoje vietoje gali pasireikšti šie simptomai: odos paraudimas, patinimas, skausmas, karščio pojūtis. Paprastai šie simptomai savaime išnyksta per 2–5 dienas po injekcijos.