CLINIC WAY, Regeneruojantis drėkinamasis naktinis kremas jautriai odai, 50ml

Kremas grąžina komfortą, lygina ir intensyviai drėkina odą. Palieka odą elastingą bei aksomiškai švelnią.

Regeneruojantis drėkinamasis naktinis kremas grąžina komfortą, lygina ir intensyviai drėkina odą, atkuria jos hidrolipidinį sluoksnį bei užkerta kelią transepiderminiam vandens praradimui. Naktį vykstanti apsauginio barjero, atsakingo už odos prisitaikymą prie kintančių žalingų išorinių veiksnių, regeneracija padidina odos atsparumą jų poveikiui ir palieka odą elastingą bei aksomiškai švelnią.

Išskirtinį kremo poveikį garantuoja:

Keramidai – įterpti į odos struktūrą jie atkuria jos vientisumą suformuodami apsauginį sluoksnį, panašų į molekulinį išorinių odos sluoksnių karkasą. Jie sukuria hidrolipidinį sluoksnį, kuris neleidžia prarasti vandens, o dėl savo struktūros išsausėjusią ir sudirgusią odą palieka elastingesnę ir lygesnę.

Biosacharidai – natūrali jų kilmė ir biometrinė struktūra leidžia lengvai įsiskverbti į odą, kas leidžia jiems sulaikyti odą nuo drėgmės netekimo. Taip pat, jie skatina normalią mikrofloros vystymąsi, užtikrina optimalų drėgmės lygį ir stiprina odą.

Giliųjų jūrų vanduo yra neįtikėtinai grynas ir prisotintas būtiniausių mineralų, reikalingų normaliam odos funkcionavimui. Apsaugo odos ląsteles nuo nešvarumų, todėl jos atgauna gyvybingumą, o oda atrodo sveika ir gaivi.

„Aqua Calcis“ – kalcio hidroksidas pasižymini odą raminančiomis savybėmis.

 Tinka ypač jautriai odai.  Patvirtinta alergologų.

NAUDOJIMAS: Tepkite nakčiai ant švarios ir nusausintos veido odos, vengiant akių zonos.

Gamintojas: DR IRENA ERIS

Tiekėjas: UAB „Miečys“

Kilmės šalis: Lenkija

Galiojimas: geriausia naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.