Kodas 97468
Gamintojas Vetcare OY

CANIUS PLUS 30g (Vetcare)

Pašarų papildas šunims. Pirmasis virškinamojo trakto palaikymo produktas, turintis tris svarbias gyvas Lactobacillus padermes, kurios išskirtos iš sveikų šunų organizmo.

Pirmasis virškinamojo trakto palaikymo produktas, turintis tris svarbias gyvas Lactobacillus padermes, kurios išskirtos iš sveikų šunų organizmo.

Canius Plus privalumai:

Kliniškai patvirtintas: Canius Plus yra kliniškai patvirtintas norint palaikyti normalią šunų virškinamojo trakto funkciją. Daugelis studijų parodė, kad Lactobacillus, esančios Canius Plus, padeda paskatinti gerųjų bakterijų augimą, tuo pačiu mažindamas patogeninių bakterijų vešėjimą virškinamajame trakte.

Šunims - iš šunų: dauguma produktų, naudojamų šunims, yra žmonių arba kiaulių padermių. Naudojant konkrečias šunų bakterijas, užtikrinama, kad būtent jos geriausiai augs šuns organizme. Canius Plus naudoja gyvas Lactobacillus padermes, išskirtas iš sveikų šunų organizmo ir dėl to yra pritaikytas šunims.

Kelios padermės: kai dauguma virškinamojo trakto produktų pasikliauja viena bakterijų rūšimi, Canius Plus susideda iš 3 gyvų Lactobacillus padermių: Lactobacillus fermentum, Lactobacillus plantarum ir  Lactobacillus rhamnosus.

 

Šios pieno rūgšties bakterijos:

  •  mažina žarnyno pH,
  • subalansuoja šuns žarnyno mikroflorą, ji tampa natūralesnė ir sveikesnė
  • sumažina potencialiai "blogųjų" bakterijų (Clostridium perfringens ir Enterococcus faecium) koncentraciją