Kodas 99424
Gamintojas Noviko s.r.o.

CALIBRA VERVE dog Semi-Moist Snack Fresh Chicken 150g

Papildomas maistas šunims. Pusiau drėgnas užkandis su šviežia vištiena.

CALIBRA DOG VERVE SEMI-MOIST WITH FRESH CHICKEN

 

Pusiau drėgni skanėstai šunims su šviežia vištiena, užtikrinančia puikų skonį. Papildomas maistas be grūdų, su unikaliu funkcinių priedų deriniu – Triple Active Formula su moliūgu, džiovintom erškėtuogėm ir ramunėlėmis, kurie turi teigiamą poveikį šuns sveikatai.

 

Triguba aktyvi formulė:


Moliūgas stiprina imuninę sistemą. Jame yra daug skaidulų, reikalingų virškinimui palaikyti, taip pat vitaminų B1, B2 ir C. Jame taip pat yra būtinų mineralų, tokių kaip magnis, kalis ir geležis. Jis padeda detoksikuoti organizmą ir skatina ląstelių regeneraciją.

 

Erškėtuogės yra vitaminų (C, E, A, karotinoidų), flavonoidų, polifenolių ir triterpeno rūgščių šaltinis. Erškėtuogės turi stiprų antioksidacinį poveikį ir padeda palaikyti imunitetą.

 

Ramunėlės turi didelį teigiamą poveikį daugeliui kūno dalių. Teigiamai veikia virškinimą ir medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą, padeda sumažinti uždegimą.

Sudėtis: vištienos baltymai 26,0 %, žirniai, šviežia vištiena 14,0 %, augalinės kilmės glicerolis, moliūgas 10,0 %, kolagenas, hidrolizuoti vištienos baltymai, hidrolizuotos vištų kepenėlės, džiovintos erškėtuogės 1,0 %, džiovintos ramunėlės 0,5 %.

Analitinės sudedamosios dalys (%): žali baltymai 30,0 %, žali riebalai 5,0 %, drėgnis 17,0 %, žali pelenai 5,5 %, žalia ląsteliena 1,5 %, kalcis 0,8 %, fosforas 0,7 %, natris 0,2 %.

Sudėtyje yra ES patvirtintų konservantų: citrinų rūgštis (E 330), obuolių rūgštis (E 296).

Energetinė vertė: metabolizuota energija 3 180 kcal/kg.

Rekomenduojama paros norma gramais:

Suaugusio šuns svoris (kg):

<10

10

15

20

25

30<

Dienos norma (vnt):

<10

10-15

15-20

20-25

25-30

30<

Šėrimo rekomendacijos: naudoti kaip atlygį, pozityviai motyvacijai ir mokymui. Šis produktas nepakeičia visavertės dietos. Įsitikinkite, kad jūsų šuo visada turi šviežio geriamojo vandens, ir vadovaukitės lentelėje pateiktomis šėrimo rekomendacijomis.

Laikymas: geriausia iki datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių. Panaudojus sandariai uždarykite.

Grynasis kiekis: 150 g.

Serijos Nr.: žiūrėti ant pakuotės.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Pagaminta: NOVIKO Animal Health s.r.o., Čekija užsakymu.

Tiekėjas: UAB „Limedika“ Erdvės g. 51, Ramučių k., Kauno r. sav., LT-52114. Reg. nr. r LT KPT 209604. El.p. limedika@limedika.lt.