Kodas 97586
Gamintojas Noviko s.r.o.

CALIBRA PREMIUM Dog Can Veal/turkey gravy 1240g NEW

Calibra Adult Dog Veal & Turkey padaže - tai visavertis drėgnas pašaras suaugusiems šunims. Jo sudėtyje yra elnienos ir kalakutienos gabaliukai su grūdais padaže. Tai gerai subalansuotas pašaras su vitaminais A, D3 ir E, o taip pat mineralais imuninės sistemos funkcijai palaikyti, inulinu, pasižyminčiu prebiotiniu poveikiu, bei biotinu sveikam kailiui ir odai. Sudėtis: mėsa ir gyvūniniai dariniai (67 % gabaliukų, iš jų 10 % kalakutienos, 10 % vištienos), javai, grūdiniai gaminiai (5 % virtų makaronų), augalinių baltymų ekstraktai, mineralai, augaliniai dariniai (0,2 % inulino), įvairių rūšių cukrūs.

Calibra Adult Dog Veal & Turkey padaže - tai visavertis drėgnas pašaras suaugusiems šunims. Jo sudėtyje yra elnienos ir kalakutienos gabaliukai su grūdais padaže. Tai gerai subalansuotas pašaras su vitaminais  A, D3 ir E, o taip pat mineralais imuninės sistemos funkcijai palaikyti, inulinu, pasižyminčiu prebiotiniu poveikiu, bei biotinu sveikam kailiui ir odai.
Receptas yra be sojos, genetiškai modifikuotų ingredientų, dirbtinių dažiklių ir cheminių konservantų.
(1240 g skardinė)

Sudėtis: mėsa ir gyvūniniai  dariniai (67 % gabaliukų, iš jų 10 % elnienos, 10 % kalakutienos), javai, augalinių baltymų ekstraktai, mineralai, augaliniai dariniai (0,2 % inulino).


Analitinės sudedamosios dalys: drėgnis  80 %, 
žali baltymai  8 %,  
riebalai 5 % ,
žali pelenai  2,5 %, 
žalia ląsteliena 0,5 %