Kodas 97587
Gamintojas Noviko s.r.o.

CALIBRA PREMIUM Dog Can Duck/rice/carrot 1240g NEW

Padaže. Calibra Adult Dog Duck, Rice & Carrots padaže - tai visavertis drėgnas pašaras suaugusiems šunims. Jo sudėtyje yra antienos gabaliukai su ryžiais ir morkomis padaže. Tai gerai subalansuotas pašaras su vitaminais A, D3 ir E, o taip pat mineralais imuninės sistemos funkcijai palaikyti, inulinu, pasižyminčiu prebiotiniu poveikiu, bei biotinu sveikam kailiui ir odai. Sudėtis: mėsa ir gyvūniniai dariniai (67 % gabaliukų, iš jų 10 % antienos), javai (5 % virtų ryžių), daržovės (5 % morkų), augalinių baltymų ekstraktai, mineralai, augaliniai dariniai (0,2 % inulino).

Calibra Adult Dog Duck, Rice & Carrots padaže - tai visavertis drėgnas pašaras suaugusiems šunims. Jo sudėtyje yra antienos gabaliukai su ryžiais ir morkomis padaže. Tai gerai subalansuotas pašaras su vitaminais  A, D3 ir E, o taip pat mineralais imuninės sistemos funkcijai palaikyti, inulinu, pasižyminčiu prebiotiniu poveikiu, bei biotinu sveikam kailiui ir odai.
Receptas yra be sojos, genetiškai modifikuotų ingredientų, dirbtinių dažiklių ir cheminių konservantų.
(1240 g skardinė).

Sudėtis: mėsa ir gyvūniniai  dariniai (67 % gabaliukų, iš jų 10 % antienos), javai (5 % virtų ryžių), daržovės (5 % morkų), augalinių baltymų ekstraktai, mineralai, augaliniai dariniai (0,2 % inulino).


Analitinės sudedamosios dalys: drėgnis  80 % 
žali baltymai  8 % 
riebalų kiekis 5 % 
žali pelenai  2,5 % 
žalia ląsteliena  0,5 % 
"