Kodas 92403
Gamintojas Noviko s.r.o.

CALIBRA JOY Dog, Mini Duck & Cod Sandwich, 70 g

Antienos ir menkės sumuštiniai - sveikas, aromantingas ir lengvai virškinamas MINI dydžio kąsnelis, kuris papildys Jūsų augintinio dietą. Gardėsis pagamintas iš vištienos ir menkės, kartu su didelės maistinės vertės baltymais ir nedideliu kiekiu riebalų. Tinka ir šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą.

CALIBRA JOY DOG MINI DUCK AND COD SANDWICH (Premium linija)

 

Antienos ir menkės sumuštiniai - sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas MINI dydžio kąsnelis, kuris papildys Jūsų augintinio dietą. Skanūs mini sumuštiniai, pagaminti iš ypatingų skonių, patenkins net ir išrankiausią augintinį. Gardėsis pagamintas iš vištienos ir menkės, kartu  su didelės maistinės vertės baltymais ir nedideliu kiekiu riebalų. Tinka ir šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą.

Sudėtis: Antiena, menkė,  augalinės kilmės produktuose esantys baltymai, glicerinas, sorbitolis.

Analitinės sudedamosios dalys (%): žalieji baltymai 49,00 %, žalieji riebalai 2,00 %, žalioji ląsteliena 3,00 %, žalieji pelenai 4,00 %, drėgnis 20,00 %.

Pakuotė: 70 g.

Laikymas: Naudoti kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo šuniui.

Serijos Nr.: žiūrėti ant pakuotės.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Gamintojas: NOVIKO Animal Health s.r.o., Čekija.