Kodas 92403
Gamintojas Noviko s.r.o.

CALIBRA JOY Dog, Mini Duck & Cod Sandwich, 70 g

Vištienos ir menkės sumuštiniai: sveikas, aromantingas ir lengvai virškinamas MINI dydžio kąsnelis, kuris nudžiugins net ir išrankiausius augintinius. Pagamintas iš vištienos ir menkės su didelės maistinės vertės nesočiosiomis riebalų rūgštimis, kurios apsaugo odą ir kailį.

CALIBRA JOY DOG MINI DUCK AND COD SANDWICH

 

Antienos ir menkės sumuštiniai - sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas mažo dydžio kąsnelis, kuris papildys Jūsų augintinio dietą. Skanūs mini sumuštiniai, pagaminti iš ypatingų skonių, patenkins ir išrankiausią augintinį. Skanėstai pagaminti iš vištienos ir menkės, kartu su didelės maistinės vertės baltymais ir nedideliu kiekiu riebalų. Tinka ir šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą.

Sudėtis: antiena, menkė, augaliniai baltymai, glicerinas, sorbitolis.

Analitinės sudedamosios dalys (%): žali baltymai 49,00 %, riebalai 2,00 %, žalia ląsteliena 3,00 %, žali pelenai 4,00 %, drėgnis 20,00 %.

Grynasis kiekis: 70 g.

Laikymas: naudoti kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo šuniui.

Serijos Nr.: žiūrėti ant pakuotės.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Gamintojas: NOVIKO Animal Health s.r.o., Čekija.

Tiekėjas: UAB „Limedika“ Erdvės g. 51, Ramučių k., Kauno r. sav., LT-52114. Reg. nr. r LT KPT 209604. El.p. limedika@limedika.lt.