Kodas 92436
Gamintojas Noviko s.r.o.

CALIBRA JOY Dog, Mini Chicken & Cod Sandwich, 70 g

Vištienos ir menkės sumuštiniai: sveikas, aromantingas ir lengvai virškinamas MINI dydžio kąsnelis, Skanėstas pagamintas iš vištienos ir menkės su didelės maistinės vertės nesočiosiomis riebalų rūgštimis, kurios apsaugo odą ir kailį.

CALIBRA JOY DOG MINI CHICKEN AND COD SANDWICH

 

Vištienos ir menkės sumuštiniai – tai sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas mažo dydžio kąsnelis, kuris papildys Jūsų augintinio dietą. Gardūs mini sumuštiniai nudžiugins net ir išrankiausius augintinius. Skanėstas pagamintas iš vištienos ir menkės su didelės maistinės vertės nesočiosiomis riebalų rūgštimis sveikai odai ir kailiui.

Sudėtis: vištiena, menkė, augaliniai baltymai, glicerinas, sorbitolis.

Analitinės sudedamosios dalys (%): žali baltymai 49,00 %, riebalai 2,00 %, žalia ląsteliena 3,00 %, žali pelenai 4,00 %, drėgnis 20,00 %.

Grynasis kiekis: 70 g.

Laikymas: naudoti kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo šuniui.       

Serijos Nr.: žiūrėti ant pakuotės.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Gamintojas: NOVIKO Animal Health s.r.o., Čekija.

Tiekėjas: UAB „Limedika“ Erdvės g. 51, Ramučių k., Kauno r. sav., LT-52114. Reg. nr. r LT KPT 209604. El.p. limedika@limedika.lt.