Kodas 96940
Gamintojas Noviko s.r.o.

CALIBRA JOY Dog Classic Duck Strips, 250 g.

Antienos juostelės - sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, Pagamintas iš antienos, tinka visiems šunims, turintiems didelį apetitą ir jautrią virškinimo sistemą.

 CALIBRA JOY DOG CLASSIC DUCK STRIPS

Antienos juostelės - sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, kuris praturtins Jūsų augintinio dietą. Šis skanėstas, pagamintas iš antienos ir tinka visiems šunims, turintiems didelį apetitą. Dėl didelės maistinės vertės baltymų ir nedidelio kiekio rūgščių, šie skanėstai tinkami ir šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą.

Sudėtis: antiena, augaliniai baltymai, glicerinas, kukurūzų krakmolas.

Analitinės sudedamosios dalys (%): žali baltymai 50,0 %, riebalai 5,0 %, žalia ląsteliena 3,0 %, žali pelenai 5,0 %, drėgnis 20,0 %.

Grynasis kiekis: 250 g.

Laikymas: naudoti kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo šuniui.

Serijos Nr.: žiūrėti ant pakuotės.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Gamintojas: NOVIKO Animal Health s.r.o., Čekija.

Tiekėjas: UAB „Limedika“ Erdvės g. 51, Ramučių k., Kauno r. sav., LT-52114. Reg. nr. r LT KPT 209604. El.p. limedika@limedika.lt.