Kodas 97134
Gamintojas Noviko s.r.o.

CALIBRA JOY Dog Classic Beef Sticks, 80 g.

Jautienos lazdelės – sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, Pagamintos iš biologiškai vertingos jautienos, su dideliu kiekiu vitaminų, mineralų ir nepakeičiamųjų aminorūgščių. Jautienos lazdelės: sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, papildys Jūsų augintinio dietą. Skaniosios lazdelės, pagamintos iš biologiškai vertingos jautienos, su dideliu kiekiu vitaminų, mineralų ir nepakeičiamųjų amino rūgščių. Jautienos lazdelės: sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, papildys Jūsų augintinio dietą. Skaniosios lazdelės, pagamintos iš biologiškai vertingos jautienos, su dideliu kiekiu vitaminų, mineralų ir nepakeičiamųjų amino rūgščių. Jautienos lazdelės: sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, papildys Jūsų augintinio dietą. Skaniosios lazdelės, pagamintos iš biologiškai vertingos jautienos, su dideliu kiekiu vitaminų, mineralų ir nepakeičiamųjų amino rūgščių. Jautienos lazdelės - sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, papildys Jūsų augintinio dietą. Skaniosios lazdelės, pagamintos iš biologiškai vertingos jautienos, su dideliu kiekiu vitaminų, mineralų ir nepakeičiamųjų amino rūgščių.
 CALIBRA JOY DOG CLASSIC BEEF STICKS

 

Jautienos lazdelės – sveikas, aromatingas ir  lengvai virškinamas skanus kąsnelis, kuris papildys Jūsų augintinio dietą. Skanios lazdelės, pagamintos iš biologiškai vertingos jautienos, su dideliu kiekiu vitaminų, mineralų ir nepakeičiamųjų aminorūgščių.

Sudėtis: jautiena, glicerinas, ryžių krakmolas, augaliniai baltymai.

Analitinės sudedamosios dalys (%): žali baltymai 45,00 %, riebalai 6,00 %, žalia ląsteliena 3,00 %, žali pelenai 5,00 %, drėgnis 20,00 %.

Grynasis kiekis: 80g.

Laikymas: naudoti kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo šuniui.

Serijos Nr.: žiūrėti ant pakuotės.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Gamintojas: NOVIKO Animal Health s.r.o., Čekija.

Tiekėjas: UAB „Limedika“ Erdvės g. 51, Ramučių k., Kauno r. sav., LT-52114. Reg. nr. r LT KPT 209604. El.p. limedika@limedika.lt.