Kodas 96388
Gamintojas Noviko s.r.o.

CALIBRA EAZZY Ultra Fine kačių kraikas 10kg.

100% natūralus bentonito kraikas. Nekenksmingas aplinkai, itin smulkiagrūdis. Pasižymintis puikiomis absorbavimo savybėmis, sugeriantis kvapus ir keliantis mažai dulkių.

CALIBRA EAZZY Ultra Fine kačių kraikas 10kg.

Calibra EAZZY  Bentonito kraikas katėms. Calibra Eazzy - tai  100 % natūralus bentonito kraikas – nekenkia aplinkai ir itin smulkiai granuliuotas, skirtas labai reiklioms katėms ir smulkiems namų augintiniams. Jis labai gerai sušoka, sugeria kvapus ir mažai dulka.
100 % natūralus, nekenkiantis aplinkai kraikas, susidedantis iš 1-2,5 mm granulių, atitinka ypatingus augintinių ir šeimininkų komforto reikalavimus. Jis greitai ir veiksmingai absorbuoja ne tik drėgmę, bet ir kvapus. Augintinių šeimininkai įvertins greitą ir tvirtą sušokimą ir nedidelį dulkių susidarymą - pirminius reikalavimus, keliamus lengvai ir patogiai kraiko dėžutės priežiūrai. Augintiniams patiks itin smulkios granulės.

ü  Puikus sušokimas                                      

ü  Greita absorbcija                                    

ü  Kvapų kontrolė ir švaros kvapo aromatas   

ü  Mažai dulkanti formulė                           

ü  100 % natūralus bentonitas                    

ü  Nekenkia aplinkai                                    

ü  100 % perdirbama pakuotė

Suraskite pakankamai didelę dėžutę kraikui ir pastatykite ją ramioje vietoje, kuri tiks jūsų katei. Ant dėžės dugno paskleiskite 6-8 cm storio kraiko sluoksnį. Kad palaikytumėte švarą, iš dėžutės kasdien išimkite sušokusio kraiko gabalus. Reguliariai papildykite dėžutę kraiku. Rekomenduojame kartais pakratyti dėžę, kad susimaišytų senas ir naujas kraikas. Jei reikia, kraiko dėžę išplaukite ir visiškai pakeiskite kraiką.       

Pastaba: panaudotą kraiką visada išmmeskite į šiukšliadėžę. Jis netinka kompostavimui ir jo negalima išpilti į kanalizaciją. Kuo mažiau liekitės prie užteršto kraiko ir laikykitės geros higienos principų. Nėščios moterys, žindyvės, vaikai ir žmonės, kurių imuninė sistema nusilpusi turi vengti sąlyčio su išmatomis.                            

Patarimas: dėl kraiko puikių absorbavimo savybių jį galima naudoti veiksmingam kvapų absorbavimui šaldytuvuose, šiukšliadėžėse ir pan. Tiesiog  pripilkite jo į nedidelį dubenėlį ir padėkite į šaldytuvą arba paskleiskite ant šiukšliadėžės dugno.

Grynasis kiekis: 10 kg.
Serijos Nr.: žiūrėti ant pakuotės.
Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.
Pagaminta: NOVIKO Animal Health s.r.o., Čekija.
Tiekėjas: UAB „Limedika“ Erdvės g. 51, Ramučių k., Kauno r. sav., LT-52114, Reg. nr. r LT KPT 209604, el.p. limedika@limedika.lt