Kodas 96621
Gamintojas Accord Healthcare Limited

BRINZOLAMIDE/TIMOLOL ACCORD, 10 mg/ml / 5mg/ml, akių lašai (suspensija), 5 ml, N1

Vaistinis preparatas. Receptinis. Kompensuojamas.
Veiklioji medžiaga:

Brinzolamide/Timolol Accord 10 mg/ml / 5 mg/ml akių lašai (suspensija)

brinzolamidas/timololis

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lape, pri pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

-          Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-          Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

-          Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

-           Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

1.         Kas yra Brinzolamide/Timolol Accord ir kam jis vartojamas

2.         Kas žinotina pri vartojant Brinzolamide/Timolol Accord

3.         Kaip vartoti Brinzolamide/Timolol Accord

4.         Galimas šalutinis poveikis

5.         Kaip laikyti Brinzolamide/Timolol Accord

6.         Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.         Kas yra Brinzolamide/Timolol Accord ir kam jis vartojamas

 

Brinzolamide/Timolol Accord sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos (brinzolamidas ir timololis), kurios veikia kartu, mažindamos akispūdį.

 

Brinzolamide/Timolol Accord gydomas padidėjęs akispūdis (dar vadinamas glaukoma arba akies hipertenzija) suaugusiems pacientams, kuriems yra daugiau kaip 18 metų ir kurių padidėjusio akispūdžio negalima sureguliuoti vienu kuriuo nors šių vaistų.

 

 

2.         Kas žinotina pri vartojant Brinzolamide/Timolol Accord

 

Brinzolamide/Timolol Accord vartoti negalima:

-              jeigu yra alergija brinzolamidui, sulfonamidais vadinamiems vaistams (pvz., vaistams cukriniam diabetui ar infekcinėms ligoms gydyti, taip pat diuretikams [šlapimo išsiskyrimą skatinančioms tabletėms]), timololiui, beta adrenoreceptorių blokatoriams (vaistams, kurie vartojami kraujospūdžiui mažinti arba širdies ligai gydyti) arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

-              jeigu sergate arba esate sirgę kvėpavimo sutrikimų, pvz., astma, sunkiu ilgai besitęsiančiu obstrukciniu bronchitu (sunkia plaučių liga, galinčia sukelti švokštimą kvėpuojant, apsunkinti kvėpavimą ir (arba) sukelti ilgai nepraeinantį kosulį) ar kitomis kvėpavimo organų ligomis;

-              jei sunkiai sergate šienlige;

-              jeigu jums sulėtėjęs širdies ritmas, yra širdies nepakankamumas ar širdies ritmo sutrikimų (nereguliarus širdies plakimas);

-              jeigu jūsų kraujo rūgštingumas per didelis (tai būklė, vadinama hiperchloreminė acidozė);

-              jeigu jūs sergate sunkia inkstų liga.

 

Įsjimai ir atsargumo priemonės

 

Brinzolamide/Timolol Accord vartokite tik lašais į akį (akis).

 

Jei atsiranda sunkios reakcijos ar padidėjusio jautrumo požymių, nutraukite šio vaisto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją.

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Brinzolamide/Timolol Accord, jeigu sergate ar esate sirgę:

-              išeminė širdies liga (simptomai gali būti krūtinės skausmas ar spaudimas, pasunkėjęs kvėpavimas ar dusulys), širdies nepakankamumas, žemas kraujospūdis;

-              širdies ritmo sutrikimai, pavyzdžiui, retas širdies plakimas;

-              kvėpavimo problemos, astma arba lėtinė obstrukcinė plaučių liga;

-              kraujotakos sutrikimas (pvz., Reino (Raynaud) liga arba Reino (Raynaud) sindromas);

-              cukrinis diabetas, nes timololis gali maskuoti cukraus kiekio sumažėjimo kraujyje požymius ir simptomus;

-              pernelyg aktyvi skydliaukės veikla, nes timololis gali maskuoti skydliaukės ligų požymius ir simptomus;

-              raumenų silpnumas (sunkioji miastenija);

-              jeigu būsite operuojami, iš anksto pasakykite gydytojui, kad vartojate Brinzolamide/Timolol Accord, nes timololis gali pakeisti kai kurių anestezijai naudojamų vaistų poveikį;

-              jeigu buvo pasireiškusi atopija (polinkis į alerginių reakcijų atsiradimą) ir sunkios alerginės reakcijos, Jums gali greičiau pasireikšti alerginė reakcija vartojant Brinzolamide/Timolol Accord, o adrenalinas gali ne tap veiksmingai gydyti alerginę reakciją. Todėl prieš paskiriant bet kokį kitą gydymą, pasakykite gydytojui arba slaugytojui, kad vartojate Brinzolamide/Timolol Accord;

-              jeigu sergate kepenų liga;

-              jeigu jūsų akys sausos ar turite ragenos problemų;

-              jeigu yra inkstų sutrikimų.

 

Vaikams ir paaugliams

Brinzolamide/Timolol Accord nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams.

 

Kiti vaistai ir Brinzolamide/Timolol Accord

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

Brinzolamide/Timolol Accord gali veikti kitus Jūsų vartojamus vaistus arba būti jų veikiamas, įskaitant kitus glaukomai gydyti vartojamus akių lašus. Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate arba planuojate vartoti vaistų kraujospūdžiui mažinti (pvz., parasimpatomimetikų ir guanetidiną) ar kitų vaistų širdies sutrikimams gydyti, įskaitant chinidiną (vartojamas širdies sutrikimams ir kai kurių rūšių maliarijai gydyti), amjodaroną ar kitus vaistus širdies plakimo sutrikimams gydyti ar širdies glikozidus širdies nepakankamumui gydyti. Be to, pasakykite gydytojui, jeigu vartojate arba planuojate vartoti vaistų cukriniam diabetui gydyti, vaistų skrandžio opoms gydyti, priešgrybelinių vaistų, antivirusinių vaistų ar antibiotikų arba antidepresantų, tokių kaip, fluoksetinas ar paroksetinas.

 

Jeigu vartojate kitokį karboanhidrazės inhibitorių (acetazolamidą arba dorzolamidą), apie tai pasakykite savo gydytojui.

Gauta pavienių pranešimų apie vyzdžių išsiplėtimą kartu vartojant Brinzolamide/Timolol Accord ir adrenalino (epinefrino).

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia arba galite pastoti, Brinzolamide/Timolol Accord vartoti negalima, nebent jūsų gydytojas nuspręstų, kad tai būtina. Prieš vartodama Brinzolamide/Timolol Accord, pasitarkite su savo gydytoju.

 

Jeigu žindote kūdikį, Brinzolamide/Timolol Accord vartoti negalima, nes timololio gali patekti į pieną.

Prieš vartojant bet kokį vaistą žindymo laikotarpiu, būtina pasitarti su gydytoju.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų, kol jūsų regėjimas nebus ryškus. Kurį laiką po Brinzolamide/Timolol Accord susilašinimo matymas gali būti neryškus.

 

Viena iš veikliųjų medžiagų gali sutrikdyti gebėjimą atlikti užduotis, kurias atliekant reikia protinio budrumo ir (arba) judesių koordinacijos. Jeigu jaučiate tokį poveikį, vairuoti ir valdyti mechanizmus reikia atidžiau.

 

Brinzolamide/Timolol Accord sudėtyje yra benzalkonio chlorido

Kiekviename šio vaisto laše yra 0,0033 mg benzalkonio chlorido, tai atitinka 0,01 % arba 0,1 mg/ml.

Minkštieji kontaktiniai lęšiai gali absorbuoti Brinzolamide/Timolol Accord sudėtyje esantį konservantą benzalkonio chloridą ir gali pasikeisti kontaktinių lęšių spalva. Prieš šio vaisto vartojimą kontaktinius lęšius reikia išimti ir vėl juos galima įdėti ne anksčiau kaip po 15 min.

 

Benzalkonio chloridas gali sudirginti akis, ypač jei Jums yra akių sausmė ar ragenos (akies priekinę dalį gaubiančio skaidraus sluoksnio) pažeidimų. Jeigu pavartojus šio vaisto jaučiate nenormalų pojūtį akyje, deginimą ar skausmą, pasitarkite su gydytoju.

 

 

3.         Kaip vartoti Brinzolamide/Timolol Accord

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu Brinzolamide/Timolol Accord pradedate vartoti vietoj kitų akių lašų, kuriais gydoma glaukoma, turite nutraukti kitų vaistų vartojimą ir kitą dieną pradėti vartoti Brinzolamide/Timolol Accord. Jeigu abejojate, klauskite savo gydytojo arba vaistininko.

 

Siekiant išvengti lašintuvo galiuko ir suspensijos užteršimo, būtina stengtis lašintuvo galiuku neliesti akių vokų, aplinkinių sričių ar kitų paviršių. Nenaudojamą buteliuką būtina laikyti sandariai uždarytą.

Norint sumažinti vaisto patekimą į kraują po akių lašų įlašinimo, gali būti naudingos išvardytos priemonės:

-              pabūkite užmerktais vokais, kartu lengvai spausdami prie nosies esantį akies kampą pirštu ne trumpiau kaip 2 minutes.

 

Rekomenduojama dozė yra po vieną lašą į pažeistą akį (-is) du kartus per parą.

Brinzolamide/Timolol Accord lašinkite į abi akis tik tuo atveju, jei taip nurodė gydytojas. Brinzolamide/Timolol Accord lašinkite tiek laiko, kiek nurodė gydytojas.

 

Kaip vartoti

 

1

2

 

3

-              Paimkite buteliuką ir veidrodį.

-              Nusiplaukite rankas.

-              Prieš vartodami gerai pakratykite.

-              Atsukite buteliuko dangtelį. Jei nuėmus dangtelį atidarymą rodantis žiedas atsilaisvina, prieš vaisto vartojimą jį reikia nuimti.

-              Laikykite žemyn nukreiptą buteliuką tarp nykščio ir smiliaus.

-              Atloškite galvą. Švariu pirštu atitraukite voką taip, kad tarp jo ir akies susidarytų „griovelis “. Į jį pateks lašas (1 pav.).

-              Priartinkite buteliuko antgalį prie akies. Galima naudotis veidrodžiu, jei jis padeda.

-              Nelieskite antgaliu akies, voko, odos aplink akį ir kitų paviršių. Taip galima užteršti lašus.

-              Išspauskite vieną lašą į susidariusį griovelį (2 pav.).

-              Sulašinę Brinzolamide/Timolol Accord, akies kampą prie nosies prispauskite pirštu ir palaikykite bent 1 minutę.

Tai padeda išvengti Brinzolamide/Timolol Accord patekimo į kitas organizmo dalis (3 pav.).

-              Jei turite lašinti į abi akis, pakartokite tą pačią procedūrą su kita akimi.

-              Po naudojimo iš karto tvirtai uždarykite buteliuką dangteliu.

-              Sunaudokite vieną buteliuką, prieš atidarydami kitą.

 

Jei lašas nepataikė į akį, pabandykite dar kartą.

 

Jeigu vartojate ir kitus akių lašus arba akių tepalą, tarp vaistų vartojimo reikia daryti ne trumpesnę kaip 5 minučių pertrauką. Akių tepalą reikia vartoti paskutinį.

 

Pavartojus per didelę Brinzolamide/Timolol Accord dozę, praplaukite akį šiltu vandeniu. Nelašinkite daugiau lašų iki kito įprastinio lašinimo laiko.

 

Jums gali suretėti širdies ritmas, sumažėti kraujospūdis, pasireikšti širdies nepakankamumas,

pasunkėti kvėpavimas ir sutrikti nervų sistema.

 

Pamiršus pavartoti Brinzolamide/Timolol Accord, susilašinkite kitą dozę kaip suplanuota. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti pamirštąją dozę. Nevartokite daugiau kaip po vieną lašą į pažeistą akį (-is) du kartus per parą.

 

Nustojus vartoti Brinzolamide/Timolol Accord nepasitarus su savo gydytoju, akispūdis bus nevaldomas ir dėl to galite prarasti regėjimą.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

4.         Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Nutraukite vaisto vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją, jeigu pasireiškia odos išbėrimas, sunki odos reakcija arba sunkus akies paraudimas ir niežulys. Tai gali būti alerginės reakcijos požymiai (dažnis nežinomas).

 

Galima ir toliau vartoti šiuos lašus, jei poveikis nėra stiprus. Jeigu dėl ko nors nerimaujate, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką. Nenutraukite Brinzolamide/Timolol Accord vartojimo, prieš tai nepasitarę su savo gydytoju.

 

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 žmonių)

 

-              Poveikis akims: akies paviršiaus uždegimas, neryškus matymas, akies sudirginimo požymiai ir simptomai (pvz., deginimas, perštėjimas, niežulys, ašarojimas, paraudimas), akies skausmas.

-              Bendrasis šalutinis poveikis: širdies susitraukimų dažnio sumažėjimas, skonio pojūčio sutrikimai.

 

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 žmonių)

 

-              Poveikis akims: ragenos erozija (priekinio akies obuolio sluoksnio pažaida), akies paviršiaus uždegimas su paviršiaus pažeidimu, uždegimas akies viduje, ragenos dažymasis, nenormalus pojūtis akyse, akies išskyros, akies sausumas, akių nuovargis, akies niežėjimas, akies paraudimas, akies voko paraudimas.

-              Bendrasis šalutinis poveikis: baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas, sumažėjęs kraujospūdis, kosulys, kraujas šlapime, kūno silpnumo pojūtis.

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 1 000 žmonių)

-              Poveikis akims: ragenos pažeidimas, jautrumas šviesai, sustiprėjęs ašarojimas, akies voko apnašos.

-              Bendrasis šalutinis poveikis: negalėjimas užmigti (nemiga), gerklės skausmas, varvanti nosis.

 

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas remiantis turimais duomenimis)

-              Poveikis akims: akies alergija, regos sutrikimas, regos nervo pažeidimas, padidėjęs akispūdis, nuosėdos akies paviršiuje, sumažėjęs akies jautrumas, junginės (baltosios akies dalies) uždegimas arba infekcija, nenormalus, susilpnėjęs regėjimas arba dvejinimasis akyse, padidėjusi akies pigmentacija, ataugos akies paviršiuje, akies patinimas, jautrumas šviesai, susilpnėjęs blakstienų augimas arba sumažėjęs jų skaičius, viršutinių akių vokų nusileidimas (akis nuolat pusiau užmerkta), akies voko ir akies voko liaukų uždegimas, ragenos uždegimas, po tinklaine esančio sluoksnio, kuriame išsidėsčiusios kraujagyslės, atšoka po filtravimo operacijos, galinti sukelti regos sutrikimus, sumažėjęs ragenos jautrumas.

-              Širdies ir kraujotakos sutrikimai: širdies ritmo arba širdies plakimo dažnio pokyčiai, retas pulsas, palpitacija (širdies ritmo sutrikimo rūšis), nenormalus širdies susitraukimų padažnėjimas, krūtinės skausmas, susilpnėjusi širdies veikla, širdies smūgis, padidėjęs kraujospūdis, sumažėjęs kraujo tiekimas į smegenis, insultas, edema (skysčių kaupimasis), stazinis širdies nepakankamumas (širdies liga, kuria sergant patiriamas dusulys ir dėl skysčių kaupimosi tinsta pėdos ir kojos), galūnių patinimas, žemas kraujospūdis, rankų ir kojų pirštų bei kartais kitų kūno vietų spalvos pokytis (Reino (Raynaud) sindromas), plaštakų ir pėdų šalimas.

-              Kvėpavimo sistemos, krūtinės ląstos ir tarpuplaučio sutrikimai: plaučiuose esančių kvėpavimo takų susiaurėjimas (daugiausia pasireiškia ligoniams, jau sergantiems šių kvėpavimo takų liga), dusulys arba sunkumo pojūtis kvėpuojant, peršalimo simptomai, sunkumas krūtinėje, veido ančių infekcija, čiaudulys, užgulta nosis, nosies sausumas, kraujavimas iš nosies, astma, gerklės dirginimas.

-              Nervų sistemos ir bendrieji sutrikimai: depresija, košmarai, atminties praradimas, galvos skausmas, nervingumas, dirglumas, nuovargis, drebulys, nenormalūs pojūčiai, nuoalpis, galvos sukimasis, mieguistumas, bendras arba ūminis silpnumas, neįprasti pojūčiai, pvz., dilgčiojimas, haliucinacijos.

-              Virškinimo trakto sutrikimai: pykinimas, vėmimas, viduriavimas, dujų kaupimasis žarnyne arba nemalonus pojūtis pilve, ryklės uždegimas, burnos džiūvimas arba nenormalus pojūtis burnoje, skrandžio veiklos sutrikimas, skrandžio skausmas.

-              Kraujo ir limfinės sistemos sutrikimai: normos neatitinkantys kepenų funkciniai rodikliai, padidėjęs chloridų kiekis kraujyje arba kraujo tyrime stebimas sumažėjęs raudonųjų kraujo ląstelių skaičius.

-              Alergija: sustiprėję alerginiai simptomai, išplitusios alerginės reakcijos, įskaitant po oda esančių audinių tinimą, kuris gali pasireikšti veido ir galūnių srityje ir užspausti kvėpavimo takus, todėl gali būti sunku ryti ar kvėpuoti, dilgėlinė, vietinis arba išplitęs bėrimas, niežulys, sunki staigi gyvybei pavojinga alerginė reakcija.

-              Ausų ir labirintų sutrikimai: spengimas ausyse, galvos sukimosi ar svaigimo pojūtis.

-              Odos ir poodinio audinio sutrikimai: bėrimas, odos paraudimas ar uždegimas, nenormalūs arba susilpnėję odos pojūčiai, plaukų slinkimas, baltos sidabriškos spalvos bėrimas (į žvynelinę panašus bėrimas) arba žvynelinės pasunkėjimas.

-              Skeleto, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimai: ne fizinės veiklos sukeltas išplitęs nugaros, sąnarių ar raumenų skausmas, raumenų spazmai, galūnių skausmas, raumenų silpnumas arba nuovargis, generalizuotos miastenijos (myasthenia gravis) (raumenų ligos) požymių ir simptomų sustiprėjimas.

-              Inkstų ir šlapimo takų sutrikimai: inkstų skausmas, pasireiškiantis skausmu nugaros apačioje, dažnas šlapinimasis.

-              Lytinės sistemos ir krūties sutrikimai: seksualinė disfunkcija, susilpnėjęs lytinis potraukis, vyrų seksualiniai sutrikimai.

-              Metabolizmo ir mitybos sutrikimai: sumažėjusi cukraus koncentracija kraujyje.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti  interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 73568, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5.         Kaip laikyti Brinzolamide/Timolol Accord

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant buteliuko ir žutės po EXP nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

 

Praėjus 4 savaitėms po pirmojo atidarymo, išmeskite buteliuką, kad išvengtumėte infekcijų, ir naudokite naują buteliuką. Buteliuko ir dėžutės etiketėje tam skirtoje vietoje parašykite atidarymo datą.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitimis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Brinzolamide/Timolol Accord sudėtis

 

-              Veikliosios medžiagos yra brinzolamidas ir timololis. Kiekviename mililitre suspensijos yra 10 mg brinzolamido ir timololio maleato kiekis, atitinkantis 5 mg timololio.

-              Pagalbinės medžiagos yra benzalkonio chloridas (žr. 2 skyriuje skyrelį „Brinzolamide/Timolol Accord sudėtyje yra benzalkonio chlorido“), karbomeras, dinatrio edetatas, manitolis (E421), išgrynintas vanduo, natrio chloridas, vandenilio chlorido rūgštis ir (arba) natrio hidroksidas.

 

Labai mažas vandenilio chlorido rūgšties ir (arba) natrio hidroksido kiekis naudojamas normaliam rūgštingumui (pH lygiui) palaikyti.

 

Brinzolamide/Timolol Accord išvaizda ir kiekis pakuotėje

Brinzolamide/Timolol Accord yra skystis (balta arba beveik balta vienalytė suspensija), tiekiamas kartoninėje dėžutėje, kurioje yra 5 ml mažo tankio polietileno (MTPE) buteliukas su MTPE lašintuvu ir didelio tankio polietileno (DTPE) dangteliu, kuriame yra 5 ml suspensijos.

 

Dėžutės, kuriose yra 1, 3 arba 6 buteliukai.

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas

Accord Healthcare B.V.

Winthontlaan 200

3526 KV Utrecht

Nyderlandai

 

Gamintojas

Lusomedicamenta Sociedade Técnica Farmacêutica S.A.

Rua Norberto de Oliveira 1-5

Povoa De Santo Adriao

2620-111 Lisboa

Portugalija

 

 

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

 


Valstybė narė

Vaisto pavadinimas

Švedija

Brinzolamide/Timolol Accord

Estija

Brinzolamide/Timolol Accord

Italija

Brinzolamide e Timololo Accord

Latvija

Brinzolamide/Timolol Accord 10 mg/ml + 5 mg/ml acu pilieni, suspensija

Lietuva

Brinzolamide/Timolol Accord 10 mg/ml + 5 mg/ml akių lašai (suspensija)

Nyderlandai

Brinzolamide/Timolol Accord 10 mg/ml + 5 mg/ml oogdruppels, suspensie

Jungtinė Karalystė

Brinzolamide/Timolol Accord

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2020-02-27.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.