Kodas 94118
Gamintojas Botanika

BOTAVIKOS, rozmarinų 100% eterinis aliejus, 10 ml

Rozmarino eterinis aliejus puikiai tiks aktyviems žmonėms. Aromatas suteikia energijos, tikima, kad tai lengvas afrodiziakas, gali sušildyti ir pažadinti fantaziją. Aliejus rekomenduojamas naudoti riebios, probleminės odos priežiūrai. Siaurina ir valo poras, suteikia spindesio, pašalina riebų blizgesį, padeda kovoti su inkštirais ir odos nelygumais. Taip pat rozmarino aliejus tinkamas brandžiai odai, suteikia elastingumo, glotnina, padeda sumažinti pigmentines dėmes, paburkimą. Pasižymi atstatančiomis savybėmis. Tai natūrali anticeliulitinė priemonė. Aliejų galima naudoti plaukų priežiūrai - apsaugo nuo pleiskanų, skatina augimą, suteikia papildomos apimties.

Rozmarino aliejus pasižymi sušildančiu poveikiu, jo prieskoninis, balzaminis aromatas padeda pamiršti dienos rūpesčius ir problemas. Kaip ir kiti eteriniai aliejai gali būti naudojamas patalpų valymui ir aromatizacijai.

Atsargumo priemonės: Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu. Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.