Kodas 94111
Gamintojas Botanika

BOTAVIKOS, pušies 100% eterinis aliejus, 10 ml

Pušies aliejus išgaunamas iš pušų spyglių ir jaunų šakelių. Pasižymi sausu balzaminiu aromatu su kiek kartokomis vėsiomis natomis. Aliejų galima naudoti visų tipų odai, stangrina, padeda sumažinti odos netobulumus kovoje su aknė ar spuogais. Pasižymi balinamuoju poveikiu, padeda sumažinti neryškias pigmentines dėmes. Aliejus taip pat gali būti naudojamas sausiems plaukams atgaivinti ir sustiprinti, sumažina lūžinėjimą ir suteikia elastingumo, padeda pašalinti pleiskanas.

Pušies aliejus suteikia žvalumo, gaivumo ir energijos. Kaip ir kiti eteriniai aliejai gali būti naudojamas patalpų valymui ir aromatizacijai, pašalina nemalonius kvapus, kaip pvz. tabako. Tai natūralus repelentas nuo naminių blusų.

 

Atsargumo priemonės: Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu. Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.