Kodas 94115
Gamintojas Botanika

BOTAVIKOS, himalajinio kedro 100% eterinis aliejus, 10 ml

Kedro eterinis aliejus išgaunamas iš kedro medienos, žievės ir spyglių. Pasižymi ryškiu, kartoku medienos aromatu. Aliejus glotnina, tonizuoja ir stangrina odą. Tinkamas naudoti riebiai odai, valo, gaivina, padeda kovoje su spuogais ir kitomis odos problemomis. Ramina jautrią ar sudirgusią odą. Tai puiki natūrali anticeliulitinė priemonė. Gali būti naudojamas plaukų priežiūrai, apsaugo nuo pleiskanų. Taip pat aliejus apsaugo rankų odą nuo pažeidimų, stiprina nagus.

Kedro aliejus, kaip manoma, teigiamai veikia emocinę būseną, padeda kovoje su nemiga. Kaip ir kiti eteriniai aliejai gali būti naudojamas patlpų valymui ir aromatizacijai. Tai natūralus repelentas nuo uodų ir kandžių.

 

Atsargumo priemonės: Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu. Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.