Kodas 94114
Gamintojas Botanika

BOTAVIKOS, greipfrutinio citrinmedžio 100% eterinis aliejus, 10 ml

Lengvas greipfrutų aliejus išgaunamas iš šviežių vaisių žievelės. Aromatas tonizuoja ir suteikia žvalumo, pasižymi gaiviu citrusiniu kvapu su lengvu atpažįstamu kartoku akcentu. Tai stiprus afrodiziakas bei adaptogenas - padeda sumažinti odos reakciją į aplinkos veiksnius, todėl tinkamas nuo alergijos šalčiui ir saulės nudegimų. Aliejus tinkamas naudoti riebiai odai, išvalo ir siaurina poras. Tai puiki anticeliulitinė priemonė. Greipfrutų aliejus rekomenduojamas greitai besiriebaluojantiems plaukams, suteikia gaivumo ir balansuoja. 

Greipfrutų etererinis aliejus gali pakelti nuotaiką, padeda pašalinti nuovargio ir pykčio pojūčius. Kaip ir kiti eteriniai aliejai gali būti naudojamas patalpų valymui ir aromatizacijai.

Atsargumo priemonės: Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu. Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.