Kodas 94113
Gamintojas Botanika

BOTAVIKOS, dirvinės mėtos 100% eterinis aliejus, 10 ml

Mėtos eterinis aliejus pasižymi ryškiu gaiviu, vėsinančiu aromatu su saldžiomis natomis. Pagrindinis komponentas - mentolis, taip pat sudėtyje yra vitamino C ir karotino. Dažnai naudojamas nuo jūros ligos, kai vargina pykinimas ir galvos svaigimas. Aliejus gali būti naudojamas visų tipų odai, gaivina, valo, suteikia spindesio ir pašalina nuovargio požymius. Tinkamas ir riebios bei probleminės odos priežiūrai, padeda nuraminti paraudimą ir sudirgimą. Apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. 

Mėtos aliejus suteikia energijosi žvalumo. Kaip ir kiti eteriniai aliejai gali būti naudojamas patalpų valymui ir dezinfekcijai, aromatizacijai. Tai natūralus repelentas nuo mašalų ir musių.

Atsargumo priemonės: Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu. Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.