BLOXIVIR, gelinis nosies purškalas, 20 ml

BLOXIVIR gelinis nosies purškalas, 20ml

VIRUSŲ* BARJERAS

Medicinos priemonė

 

Bloxivir yra medicinos priemonė, skirta kasdienei apsaugai nuo virusinių infekcijų bei kovai su aktyviomis virusinėmis infekcijomis: gripu, kurį sukelia gripo B ir C virusai, peršalimu ir COVID-19 – ligomis, kurias sukelia koronavirusai, įskaitant SARS-CoV-2. Ją galima vartoti kelis kartus per dieną suaugusiųjų ir vyresnių nei vienerių metų amžiaus vaikų profilaktikai ir gydymui.

 

Įpurškus ant nosies gleivinės, priemonė suformuoja sluoksnį, kuris yra mechaninis pirmiau nurodytų patogenų barjeras, o jos sudėtyje esančios medžiagos – jota-karageninas, natrio hialuronatas ir ektoinas – panaikina patogenus. Todėl Bloxivir saugo nuo itin užkrečiamų virusų*, palengvina infekcijos simptomus ir sutrumpina jos trukmę. Taigi ši priemonė tinka ir viršutinių kvėpavimo takų virusinių infekcijų, kurias taip pat sukelia gripo virusai* ir koronavirusai, prevencijai, ir kovai su jomis.

 

Jei šią priemonę vartoja užsikrėtę (taip pat besimptomiai) asmenys, ji sumažina riziką užkrėsti kitus.

Bloxivir yra pirmasis tokios rūšies nosies purškalas, saugantis ir kovojantis su virusų* sukeliamu uždegimu, kadangi jo sudėtyje yra medžiagų, patikrintų klinikiniais bandymais.

 

Sudedamosios dalys, nuo kurių priklauso priemonės veikimas: jota-karageninas, natrio hialuronatas, ektoinas.

Pagalbinės medžiagos: propileno glikolis, citrinų rūgštis, natrio vandenilio fosfatas, natrio fosfatas, vanduo ir konservantai.

 

Indikacijos

1.  APSAUGA NUO VIRUSŲ* PATEKIMO IR PLITIMO

      Neleidžia virusams patekti į ląsteles ir todėl saugo nuo itin užkrečiamų viršutinių kvėpavimo takų virusinių infekcijų (gripo ir peršalimo, sukeliamų gripo virusų ir koronavirusų, bei COVID-19, sukeliamo SARS-CoV-2 koronaviruso).

      Saugo nuo virusų plitimo (ribodama perdavimą iš simptomus jaučiančių ar nejaučiančių asmenų kitiems).

      Sukelia drėkinamąjį ir malšinamąjį poveikį dėl sudėtyje esančio natrio hialuronato ir ektoino ir taip apsaugo nuo nosies ertmės gleivinės sausumo ir sudirginimo veikiant aplinkos veiksniams.

Profilaktiškai, norint palaikyti tinkamas nosies ertmės ir prienosinių ančių gleivinės fiziologines funkcijas.

 

2.  PALENGVINA VIRUSINĖS* INFEKCIJOS SIMPTOMUS IR PADEDA GYTI

      Neleidžia daugintis virusams ir atsirasti ligos, pvz., gripo ir peršalimo, simptomams.

      Palengvina viršutinių kvėpavimo takų virusinių infekcijų simptomus, įskaitant nosies gleivinės uždegimą, susijusį su padidėjusia gleivių gamyba, sukeliančia rinitą ir slogą.

      Dėl sudėtyje esančio ektoino padeda gydyti ūmų arba sunkėjantį lėtinį prienosinių ančių sinusitą – atkemša sinusus.

3.  TRUMPINA LIGOS TRUKMĘ

      Trumpina ligos, sukeltos nosies gleivinės bakterinių ar virusinių* infekcijų, trukmę.

      Mažina bakterinės superinfekcijos, dažnai einančios po virusinės infekcijos, tikimybę.

 

Veikimo būdas

Nosies gleivinė yra pirmas fizinis kūno barjeras ir priešakinė imuninės sistemos gynybos linija. Dėl ypatingos gleivių struktūros ir gamybos ji iš kvėpavimo takų išvalo įkvėptas sveikatai pavojingas medžiagas ir neleidžia prasiskverbti bei plisti virusams, bakterijoms ir grybeliams. Oras, kurį įkvepiame per nosį, išvalomas, sudrėkinamas ir sušildomas – tai itin svarbu visos kvėpavimo sistemos veikimui.

 

Nosies gleivinė atlieka apsauginę funkciją tik būdama geros fiziologinės būklės, t. y., kai ji gerai drėkinama. Per sausas ir perkaitintas oras, teršalų dalelės, nuodingi garai, esantys įkvepiamame ore, bei vietinis nosį atkemšančių preparatų vartojimas dirgina ir išdžiovina nosies gleivinę.

Pagyvenusieji yra itin pažeidžiami nepalankių aplinkos veiksnių ir jų gleivinė palaipsniui atrofuojasi (vadinamoji „sausa nosis“), todėl pažeidžiama nosies gleivinė ir vystosi virusinės bei bakterinės infekcijos.

 

Pažeista nosies gleivinė neatlieka savo pirminės funkcijos ir padidėja ūmių bei lėtinių infekcinių ligų, įskaitant dažnas sezonines virusines nosies ar gerklės infekcijas, rizika. Kai nosies gleivinė pažeidžiama, ji tampa neatspari įvairių tipų virusams, įskaitant koronavirusus, pvz., SARS-CoV-2, sukeliantį COVID-19 ligą, kitus koronavirusus, galinčius sukelti peršalimą, ir gripo virusus*. Patekęs į tinkamą aplinką, virusas prasiskverbia į šeimininko ląsteles ir dauginasi, todėl pasireiškia ligos simptomai.

 

Tačiau mes galime apsisaugoti nuo infekcijos pasitelkę kasdienę profilaktiką. Tam buvo sukurta medicinos priemonė Bloxivir, kuri saugo, užkerta kelią ir kovoja su virusų* sukeliamu uždegimu, pvz., gripu, peršalimu ar COVID-19, nes jos sudėtyje yra trys medžiagos, kurių veikimas patvirtintas klinikiniais bandymais.

 

Priemonei pasiskirsčius ant nosies gleivinės, susidaro apsauginis sluoksnis, palaikantis natūralų nosies gleivinės barjerą ir sukuriantis mechaninį barjerą, neleidžiantį patogenams* prasiskverbti į organizmą ir jame daugintis. Apsauginis poveikis pasireiškia iš karto pavartojus.

 

* tik gripo B ir C virusai bei koronavirusai. Medicinos priemonė neveikia šių virusų: paramiksoviruso, žmonių gripo A viruso, B potipio adenoviruso, rinoviruso.

 

Vartojimo metodas

 

Prieš vartodami, nusiplaukite rankas.

Prieš pirmą kartą naudodami naują buteliuką, nuimkite dangtelį ir paspauskite purkštuką maždaug 5 kartus, kol pasirodys gelis.

Laikydami galvą tiesiai (nelenkite atgal) įkiškite purkštuko galiuką į šnervę, tačiau neužblokuokite jos spindžio. Purkštuko galiuką nukreipkite priešais nosies pertvarą (tarp šnervių esančią sienelę), t. y. dešiniosios akies link dešiniojoje šnervėje ir kairiosios akies link kairiojoje šnervėje. Paspauskite purkštuką ir jis išpurkš priemonės dozę į nosies ertmę. Susipurškę dozę, pirštais paspaudykite nosies šnerves ir pamasažuokite, kad gelis pasklistų.

Rekomenduojama dozė yra po 1 gelio dozę į kiekvieną šnervę kas 4–5 valandas.

20 ml pakuotėje yra 200 priemonės dozių.

Apsauginis poveikis pasireiškia iš karto pavartojus.

Vartokite gydymo ir profilaktikos tikslais kelis kartus per dieną.

Nuėmę purkštuką nuo buteliuko, nuplaukite jį muiluotu vandeniu, kelis kartus nuskalaukite, nusausinkite ir vėl naudokite uždėję ant buteliuko su priemone.

Ši priemonė skirta suaugusiesiems ir vyresniems nei vienerių metų amžiaus vaikams.

Jei atsiranda diskomforto pojūtis, priemonės nevartokite. Jei dėl ko nors nerimaujate, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.

Dėl higienos ir epidemiologinių priežasčių viena pakuote turėtų naudotis tik vienas vartotojas.

Medicinos priemonė skirta naudoti tik nosies ertmėje. Nevalgyti.

 

Didesnės nei rekomenduojama medicinos priemonės dozės pavartojimas

Didesnė medicinos priemonės dozė nekelia pavojaus.

Iki 12 metų amžiaus vaikams priemonę reikia vartoti prižiūrint suaugusiesiems.
Laikykitės rekomenduojamo vartojimo metodo.

 

Kontraindikacijos

·                    Nevartokite, jei esate alergiški medicinos priemonės sudedamosioms dalims.

·                    Jei pavartojus priemonę atsiranda niežulys arba deginimo pojūtis, kuris gali reikšti alergiją medicinos priemonės sudedamosioms dalims, PRIEMONĖS NEBEVARTOKITE.

·                    Venkite atsitiktinio priemonės sąlyčio su akių gleivine.

·                    Nevartokite su kitais nosies preparatais nepasitarę su gydytoju.

·                    Priemonė neturi įtakos sugebėjimui vairuoti ir naudotis mašinomis.

·                    Tinkamumo laikui pasibaigus, šios priemonės vartoti negalima

·                    Nevartokite, jei pakuotė buvo pažeista ar sugadinta prieš atidarant pirmą kartą.

·                    Nevartokite, jei pakuotė pažeista.

·                    Jei pablogėja nosies gleivinės sausumo ir sudirginimo simptomai, pasitarkite su gydytoju specialistu.

·                    Priemonė skirta naudoti vaikams. Jei priemonė naudojama vaikams, būtina tėvų / globėjų priežiūra.

 

Pakuotė

Priemonės pakuotėje yra buteliukas su geliu ir naudojimo instrukcijos. Priemonės tūris: 20 ml stikliniame buteliuke.

 

Laikymas

Laikykite priemonę originalioje pakuotėje. Laikykite kambario temperatūroje, t. y. 15– 25 °C. Saugokite nuo šviesos ir šilumos šaltinių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje. Nevartokite priemonės, jei jos pakuotė pažeista. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šios priemonės vartoti negalima.

 

Medicinos priemonė CE

 

Kontaktiniai duomenys   

 

Gamintojas: LABORATOIRE L'IDEAL Parisien Sp. z o.o., Ogrodowa 8, 32-064 Niegoszowice, Lenkija. Tel. / faks. +48 (12) 283 88 60

Platintojas: UAB USP Baltics. Konstitucijos pr. 15-92, LT-09319 Vilnius, Lietuva

 

Peržiūros data: 2021.12.16