BLOXIVIR, gelinis burnos purškalas, 20 ml

Bloxivir gelinis burnos purškalas, 20 ml

VIRUSŲ* BARJERAS

Medicinos priemonė

 

Bloxivir yra medicinos priemonė, skirta kasdienei apsaugai nuo virusinių infekcijų bei kovai su aktyviomis virusinėmis infekcijomis: gripu, kurį sukelia B ir C tipų gripo virusai, peršalimu ir COVID-19 – ligomis, kurias sukelia koronavirusai, įskaitant SARS-CoV-2. Ją galima vartoti kelis kartus per dieną suaugusiųjų ir vyresnių nei vienerių metų amžiaus vaikų profilaktikai ir gydymui.

 

Įpurškus ant burnos gleivinės, priemonė suformuoja sluoksnį, kuris yra mechaninis pirmiau nurodytų patogenų barjeras, o jos sudėtyje esančios medžiagos – jota-karageninas, natrio hialuronatas ir ektoinas – panaikina patogenus. Todėl Bloxivir saugo nuo itin užkrečiamų virusų*, palengvina infekcijos simptomus ir sutrumpina jos trukmę. Taigi ši priemonė tinka ir viršutinių kvėpavimo takų virusinių infekcijų, kurias taip pat sukelia gripo virusai* ir koronavirusai, prevencijai, ir kovai su jomis. Jei šią priemonę vartoja užsikrėtę (taip pat besimptomiai) asmenys, ji sumažina riziką užkrėsti kitus.

 

Bloxivir yra pirmasis tokios rūšies burnos purškalas, saugantis ir kovojantis su virusų* sukeliamu uždegimu, kadangi jo sudėtyje yra medžiagų, patikrintų klinikiniais bandymais.

 

Sudedamosios dalys, nuo kurių priklauso priemonės veikimas: jota-karageninas, natrio hialuronatas, ektoinas

Pagalbinės medžiagos: propileno glikolis, citrinų rūgštis, natrio vandenilio fosfatas, natrio fosfatas, vanduo ir konservantai.

 

Indikacijos

 

1.    APSAUGA NUO VIRUSŲ* PATEKIMO IR PLITIMO

Neleidžia virusams patekti į ląsteles ir todėl saugo nuo itin užkrečiamų viršutinių kvėpavimo takų virusinių infekcijų (gripo ir peršalimo, sukeliamų gripo virusų ir koronavirusų, ir COVID-19, sukeliamos SARS-CoV-2 koronaviruso).

Saugo nuo virusų plitimo (ribodama perdavimą iš simptomus jaučiančių ar nejaučiančių asmenų kitiems).

Sukelia drėkinamąjį ir malšinamąjį poveikį dėl sudėtyje esančio natrio hialuronato ir ektoino ir taip apsaugo nuo ryklės ertmės gleivinės sausumo ir sudirginimo veikiant aplinkos veiksniams.

Profilaktiškai, norint palaikyti tinkamas ryklės ertmės gleivinės fiziologines funkcijas.

 

2.    PALENGVINA VIRUSINIŲ* INFEKCIJŲ SIMPTOMUS IR PADEDA GYTI

Neleidžia daugintis virusams ir atsirasti ligos, pvz., gripo ir peršalimo, simptomams.

Palengvina viršutinių kvėpavimo takų virusinių infekcijų, įskaitant faringitą (sukeliamų gripo virusų ir koronavirusų, įskaitant SARS-CoV-2), simptomus.

Mažina neproduktyvų kosulį, vadinamąjį refleksinį kosulį.

Drėkina ir mažina gerklės skausmą.

 

3.    TRUMPINA LIGOS TRUKMĘ

Trumpina ligos, sukeltos gerklės ir tonzilių bakterinių ar virusinių* infekcijų, trukmę.

Mažina bakterinės superinfekcijos, dažnai einančios po virusinės infekcijos, tikimybę.

 

Veikimo būdas

 

Burnos ir gerklės gleivinė yra organizmo fizinis apsauginis barjeras. Pro gerklę kasdien praeina daug įvairių medžiagų. Tai vartai, pro kuriuos į mūsų organizmą patenka maistinės medžiagos, taip pat mikroorganizmai, pvz., virusai. Specifinė ryklės gleivinės struktūra ir išskiriamos seilės neleidžia prasiskverbti ir plisti virusams, bakterijoms ir grybeliams.

 

Burnos ir gerklės gleivinė yra barjeras, saugantis nuo bakterijų ir virusų, tačiau ji veikia tik tada, kai yra geros fiziologinės būklės.

Pažeidus ryklės gleivinę, padidėja ūmių ir lėtinių infekcinių ligų rizika.

 

Pagyvenusieji yra itin pažeidžiami virusinių ir bakterinių infekcijų, jų burna ir gerklė išsausėja, todėl neretai pažeidžiama ryklės gleivinė. Todėl gali padidėti ūmių ir lėtinių infekcinių ligų rizika, įskaitant dažną peršalimą ir įvairias vietines burnos ir gerklės infekcijas, sukeliamas įvairių rūšių virusų, įskaitant koronavirusus, pvz., SARS-CoV-2, sukeliantį COVID-19 ligą, kitus koronavirusus, galinčius sukelti peršalimą, ir gripo virusus*. Patekęs į tinkamą aplinką, virusas prasiskverbia į šeimininko ląsteles ir dauginasi, todėl pasireiškia ligos simptomai.

 

Tačiau jūs galite apsisaugoti nuo infekcijos pasitelkę kasdienę profilaktiką. Tam buvo sukurta medicinos priemonė Bloxivir, kuri saugo, užkerta kelią ir kovoja su virusinėmis* infekcijomis, pvz., gripu, peršalimu ir COVID-19, nes jos sudėtyje yra trys medžiagos, kurių veikimas patvirtintas klinikiniais bandymais.

 

Priemonei pasiskirsčius ant burnos ir gerklės gleivinės, susidaro apsauginis sluoksnis, palaikantis natūralų gleivinės barjerą ir sukuriantis mechaninį barjerą, neleidžiantį patogenams* prasiskverbti į organizmą ir jame daugintis. Apsauginis poveikis pasireiškia iš karto panaudojus.

 

* tik gripo B ir C virusai bei koronavirusai. Medicinos priemonė neveikia šių virusų: paramiksoviruso, žmonių gripo A viruso, B potipio adenoviruso, rinoviruso.

 

Vartojimo metodas

 

Prieš vartodami, nusiplaukite rankas. Prieš pirmą kartą naudodami naują buteliuką, nuimkite dangtelį ir paspauskite purkštuką maždaug 5 kartus, kol pasirodys gelis.

 

Įkiškite purkštuką į burną laikydamiesi asmens higienos principų. Paspauskite purkštuką ir jis išpurkš priemonės dozę į burnos ertmę. Užpurškę ant liežuvio, pliaukštelėkite juo, kad priemonė lengviau pasiskirstytų. Toks vartojimo metodas konkrečiai indikuojamas virusinių infekcijų profilaktikai.

Taip pat galite užpurkšti truputį hidrogelio ant vatos tampono ir švelniai užtepti ant pakitusių burnos gleivinės vietų.

Neskalaukite burnos, palikite priemonę 5–10 minučių,

 

Rekomenduojama dozė yra 1–2 dozės, purškiamos ant liežuvio kas 4–5 valandas.

20 ml pakuotėje yra 200 priemonės dozių.

Apsauginis poveikis pasireiškia iš karto pavartojus.

Vartokite gydymo ir profilaktikos tikslais kelis kartus per dieną.

Nuėmę purkštuką nuo buteliuko, nuplaukite jį muiluotu vandeniu, kelis kartus nuskalaukite, nusausinkite ir vėl naudokite uždėję ant buteliuko su priemone.

Ši priemonė skirta suaugusiesiems ir vyresniems nei vienerių metų amžiaus vaikams.

Jei atsiranda diskomforto pojūtis, priemonės nevartokite. Jei dėl ko nors nerimaujate, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.

Dėl higienos ir epidemiologinių priežasčių viena pakuote turėtų naudotis tik vienas vartotojas.

Medicinos priemonė skirta naudoti tik burnos ertmėje, ant burnos ir gerklės gleivinės. Nevalgyti.

 

Didesnės nei rekomenduojama medicinos priemonės dozės pavartojimas

Didesnė medicinos priemonės dozė nekelia pavojaus. Iki 12 metų amžiaus vaikams priemonę reikia vartoti prižiūrint suaugusiesiems. Laikykitės rekomenduojamo vartojimo metodo.

 

Kontraindikacijos

Nevartokite, jei esate alergiški medicinos priemonės sudedamosioms dalims.

Jei pavartojus priemonę atsiranda niežulys arba deginimo pojūtis, kuris gali reikšti alergiją medicinos priemonės sudedamosioms dalims, PRIEMONĖS NEBEVARTOKITE.

Venkite atsitiktinio priemonės sąlyčio su akių gleivine.

Nevartokite su kitais burnos preparatais nepasitarę su gydytoju.

Priemonė neturi įtakos sugebėjimui vairuoti ir naudotis mašinomis.

Tinkamumo laikui pasibaigus, šios priemonės vartoti negalima

Nevartokite, jei pakuotė pažeista.

Nevartokite, jei pakuotė buvo pažeista ar sugadinta prieš atidarant pirmą kartą.

Jei pablogėja  burnos sausumo ir sudirginimo simptomai, pasitarkite su gydytoju specialistu.

Priemonė skirta naudoti vaikams. Kai naudojama vaikams, reikalinga tėvų / globėjų priežiūra.

 

Pakuotė

Priemonės pakuotėje yra buteliukas su geliu ir naudojimo instrukcijos. Priemonės tūris: 20 ml stikliniame buteliuke.

 

Laikymas

Laikykite priemonę originalioje pakuotėje. Laikykite kambario temperatūroje, t. y. 15– 25 °C. Saugokite nuo šviesos ir šilumos šaltinių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje. Nevartokite priemonės, jei jos pakuotė pažeista. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šios priemonės vartoti negalima.

 

Medicinos priemonė CE

 

Kontaktiniai duomenys

 

Gamintojas: LABORATOIRE L'IDEAL Parisien Sp. z o.o., Ogrodowa 8, 32-064 Niegoszowice, Lenkija. Tel. / faks. +48 (12) 283 88 60

Platintojas: UAB USP Baltics, Konstitucijos pr. 15-92, LT-09319 Vilnius, Lietuva

 

Peržiūros data: 2021.12.22