Kodas 99569
Gamintojas Biosynex

BIOSYNEX, tarpinė, vaikams nuo 9 mėn iki 6 m, N1

Tinka naudoti su visų tipų dozuojamaisiais aerozoliais. Optimalaus dydžio talpa. 100 proc. silikoninė kaukė. Specialiai sukurta vaikams. Sandariai priglunda. Antistatiška tarpinė. Lengvai išardoma ir išplaunama. Naudojant tarpinę subalansuojamas vaisto dalelių greitis, dalelės tampa smulkesnės, todėl mažiau vaisto lieka burnoje bei nosiaryklėje ir daugiau patenka į plaučius. Taisyklingam vaisto dozavimui nereikia derinti paspaudimo ir įkvėpimo.

Prieš naudojant atidžiai perskaitykite pakuotės viduje esančią naudojimo instrukciją. Esant reikalui pasitarkite su gydančiu gydytoju ar kitais specialistais.

1. Prieš naudodami pirmą kartą, inhaliavimo tarpinę išplaukite ir išdžiovinkite pagal pateiktas instrukcijas. Įsitikinkite, ar vožtuvuose ir tarpinėje nėra svetimkūnių. Tinkamai surinkite visas tarpinės detales: tarpinės vožtuvą, kaukę ir antgalį dozuotam inhaliatoriui.

2. Sukratykite dozuotą inhaliatorių ir nuimkite apsauginį dangtelį. Įstatykite dozuotą inhaliatorių į inhaliavimo tarpinės angą.

3. Priglauskite kaukę prie veido taip, kad sandariai apimtų burną ir nosį, ir laikykite ją priglaudę tol, kol vaistai inhaliuojami.

4. Spustelėkite dozuoto inhaliatoriaus viršūnę, kad įpurkštumėte vaisto dozę. Lėtai ir giliai kvėpuokite.

5. Viena dozuoto inhaliatoriaus dozė atitinka 2 arba 3 kvėpavimo judesius (įkvėpimas ir iškvėpimas). Jei reikia, palaukite bent 30 sekundžių prieš purkšdami antrą dozę. Būtinai laikykitės gydytojo nurodytų rekomendacijų.