Kodas 96909
Gamintojas GadotBiochemical Ltd.

BIOODA, veido kaukė, milteliai, 10 pakelių x 15 g

bioODA kaukė veidui ir kūno procedūroms

 

Veidui ir visam kūnui skirta Negyvosios jūros juodojo purvo miltelių kaukė veidui arba viso kūno procedūroms su I tipo kolagenu, hialuronu ir Vitaminu C. Tinka visų tipų odai. 

100 % natūralios kilmės produktas. Sudėtyje tik grynos sudedamosios dalys. Be jokių priedų. Be kaolino, glicerino, dažiklių, konservantų ar parabenų!

 

Negyvoji jūra žemiausia žemės vieta, per tūkstančius metų gelmėse sukaupusi dideles koncentracijas natūralių mineralų ir mikroelementų koncentracijas: sidabro, silicio, kalcio, magnio, geležies (III), kalio, titano (IV), cinko ir kitų. Tai vienintelis telkinys pasaulyje, kuriame mineralų kiekis yra pakankamas, kad turėtų realų poveikį žmogaus organizmui.

bioODA kaukės poveikis:

Stangrina ir skaistina odą, regeneruoja, mažina melanino sintezę, šviesina dėmeles ir vienodina odos atspalvį.

Mažina raukšleles, intensyviai drėkina odą ir lėtina odos senėjimo procesus.

Detoksikuoja, šalina skysčių perteklių iš audinių, skatina lipolizės procesą, valo odą ir šalina negyvas ląsteles.

Stiprina kapiliarų sieneles, stimuliuoja kraujotaką.

Pagrindinės veikliosios medžiagos:

         Negyvosios jūros juodasis purvas.

         I tipo Kolagenas (1000 - 3000 DA).

         Hialurono rūgštis (8000 - 50 000 DA).

         Vitaminas C (askorbo rūgštis).

 

Pakuotėje – 10 pakelių

1 pakelyje – 10 g mišinys veido kaukei arba kūno procedūroms.

Grynasis kiekis – 10 x 10 g = 100 g

 

Naudojimas:

1.      Vieno pakelio miltelius (10 g) išmaišykite indelyje su pasirinktu skysčiu. Miltelius sumaišykite su nedideliu kiekiu skysčio, kol gausite kremo tirštumo masę.

2.      Riebiai odai rinkitės vandenį ar alijošiaus gelį. Sausai odai rinkitės kosmetinį aliejų arba pieną. Odai su paviršiniais kapiliarais, kaukės maišymui rinkitės vandenį, pieną, gelį.

3.      Norėdami šaldančio, gaivinančio kaukės efekto, minėtus ingredientus naudokite atvėsintus, o šildančio, atpalaiduojančio – pašildytus.

4.      Kaukę tepkite ant švarios, drėgnos veido arba kūno odos. Tolygiai paskleiskite ant veido (arba kūno) mentele arba rankomis. Netepkite arti akių ir lūpų zonos. Atlikdami kūno procedūras, išteptas vietas galite papildomai apvynioti maistine plėvele.

5.      Kaukę laikykite 15 - 20 min (neleiskite išdžiūti, neperlaikykite), nuplaukite šiltu vandeniu, kol ji dar drėgna. Kaukę naudokite 1 kartą per savaitę. Riebiai odai 1-2 kartus per savaitę.

 

Įspėjimai: Tik išoriniam naudojimui. Negyvosios jūros juodasis purvas yra stipri mineralinė medžiaga ir gali dirginti odą. Vengti asmenims su sudirgusia, jautria ar alergiška oda. Prieš naudojimą išbandykite vidinėje riešo pusėje. Prieš naudojimą, rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.