Kodas 98005
Gamintojas ICIM International

BIONIKE SKINERGY, aktyvuojamasis serumas kapsulėse, N60

Itin koncentruotas serumas su specialiu adaptogeniniu kompleksu. Suteikia odai elastingumo, skaistumo, grąžina jaunatvišką išvaizdą bei gyvybingumą. Sustiprina kremo ir kitų puoselėjamųjų priemonių poveikį bei įsisavinimą. Itin koncentruotas serumas, ​​vienkartinio naudojimo ampulėse. Atkuria odos energiją ir visapusiškai apsaugo nuo išorinio streso sukeliamų padarinių, tokių kaip ankstyvas senėjimas, elastingumo praradimas ir papilkėjusi oda. Su specialiu „Adaptogen“ kompleksu, pasižyminčiu stipriu sinerginiu poveikiu tarp adaptogeninių augalų ekstraktų ir specialių aktyviųjų ingredientų. Padidina odos atsparumą išoriniams dirgikliams ir atkuria jos gyvybingumą. Idealiai tinka kremo poveikiui sustiprinti:
užtepus, oda iškart įgauna šilko švelnumo ir lygumo;
panaudojus vakare, pasiekiamas stangrios, gerai pailsėjusios odos rezultatas ryte.

Atidarykite ampulę švelniai sukdami viršutinę dalį, išspauskite priemonę į delnus ir pirštų galiukais paskirstykite ant veido bei kaklo odos.
Naudokite ryte ir / arba vakare prieš įprastą kremą.
Pakuotę laikykite sandariai uždarytą vėsioje ir sausoje vietoje. Ampulės geriausiai išsaugomos jas laikant originalioje pakuotėje. Nepraryti. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Indelyje ampulės gali sulipti, dėl natūralaus apvalkalo. Prieš naudojimą, švelniai atskirti.

Sudėtis: Isododecane, neopentyl glycol diheptanoate, dimethicone crosspolymer, silica, caprylic/capric triglyceride, CI 77891 (titanium dioxide), tocopherol, schisandra chinensis fruit extract, CI 77491 (iron oxide), geranylgeranylisopropanol.