Kodas 99211
Gamintojas ICIM International

BIONIKE PROXERA PSOMED 40, eksfoliuojantis odos gelis su 40% šlapalo, 100 ml

BIONIKE PROXERA PSOMED 40, eksfoliuojantis odos gelis su 40% šlapalo, 100 ml

 

Medicininės paskirties intensyviai atsluoksniuojantis gelis psoriazės paveiktai odai. Niežiejimo, eritemos, egzemos mažinimui. Su 40% šlapalo.

Tinka galvos odai.

 

Medicinos priemonė, skirta lokaliam naudojimui gydant dermatologinius psoriazės simptomus.

Lokalaus poveikio eksfoliuojantis gelis hiperkeratozei, odos pleisnanojimui ir su juo susijusių simptomų (niežiejimas, eritema, egzema) mažinimui, esant kūno ir galvos odos psoriazei. Su didelės koncentracijos, stabilizuotos formos šlapalu (40 %), kuris veikia kaip odą eksfoliuojanti (šveičiamoji) priemonė, kuri taip pat suteikia intensyvų drėkinamąjį ir minkštinamąjį poveikį.

 

Naudojimas: tepti gelį ant paveiktų vietų 1-2 kartus per dieną, lengvai įmasažuoti, kol įsigers. Kartu nenaudoti kitų lokalaus poveikio priemonių, išskyrus paskirtus gydytojo. Tinka galvos odai. Naudojant ant galvos odos, nuplauti nereikia.

 

Atsargumo priemonės: nenaudoti ant pažeistos odos. Saugotis, kad nepatektų į akis (netrinti akių iškart po priemonės paskirstymo). Atsitiktinai patekus į akis, kruopščiai nuplauti vandeniu. Esant alergijai (padidėjusiam jautrumui) bet kuriam komponentui, produkto nenaudoti. Saugoti nuo vaikų. Laikyti kambario temperatūroje. Atsitiktinai patekus į aukštesnę temperatūrą, tūbelės viduje gali susidaryti amoniako, tačiau tai neturi įtakos produkto veiksmingumui ir saugumui  (dėl to tūbelė yra didesnė už produkto tūrį). Laikant žemesnėje nei 10 °C temperatūroje, produktas gali kristalizuotis. Grąžinus produktą į kambario temperatūrą, tekstūra grįžta į pradinę.

Nepageidaujamas poveikis: lokalus šlapalo naudojimas, net didelės koncentracijos, tik retais atvejais sukelia nedidelį nepageidaujamą poveikį (bėrimą, perštėjimą, sudirgimą ir alerginį kontaktinį dermatitą). Atsiradus nepageidaujamų reakcijų, tokių kaip nuolatinis deginimas, pūslės, paraudimas, būtina nutraukti produkto naudojimą ir kreiptis į gydytoją.

 

BE GLITIMO.

BE PRIDĖTINIŲ KVĖPIKLIŲ.

PATIKRINTA DĖL NIKELIO (mažiau nei 0,00001%).

Su 40% stabilizuoto šlapalo, pieno rūgštimi, gliukonolaktonu, ceramidais. Hiperkeratozės, psoriazės paveiktai odai.

 

Ingredients (INCI):

40% UREA, GLUCONOLACTONE, LACTIC ACID, CERAMIDE, GELLING AGENTS, STABILISERS, DEMINERALISED WATER Q.S. TO 100.

 

Sudedamųjų dalių sąrašas gali nežymiai keistis. Rekomenduojama patikrinti ingredientų sąrašą, esantį ant įsigyto produkto pakuotės

Geriausias naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.

 

Gamintojas / Kilmės šalis

ICIM International / Italija

Importuotojas

Allium UPI UAB, Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius (8 5) 2699217 | info@allium.lt