Kodas 99210
Gamintojas ICIM International

BIONIKE PROXERA PSOMED 3, šampūnas psoriazės paveiktai galvos odai, su 3% šlapalo, 125ml

Medicininės paskirties šampūnas, skirtas psoriazės paveiktai galvos odai.

Specialios paskirties šampūnas, hiperkeratozės (taip pat sunkios psoriazės) paveiktai galvos odai. Keratolitinių ir odos būklę normalizuojančių veikliųjų medžiagų (karbamido, salicilo rūgšties, glikolio rūgšties, pieno rūgšties, gliukonolaktono) dėka veiksmingai pašalina nešvarumus ir pleiskanų sankaupas. Taip pat padeda mažinant niežėjimą ir uždegiminę būklę, būdingus pleiskanojančiai odai. Švelniai plauna ir tausoja galvos odos vientisumą.

 

Naudojimas: paskirstyti ant drėgnų plaukų ir galvos odos, įmasažuoti ir palikti 2-3 min. Kruopščiai nuskalauti, pakartoti pagal poreikį.

 

Atsargumo priemonės: nenaudoti ant pažeistos odos. Saugotis, kad nepatektų į akis (netrinti akių iškart po priemonės paskirstymo). Atsitiktinai patekus į akis, kruopščiai nuplauti vandeniu. Esant alergijai (padidėjusiam jautrumui) bet kuriam komponentui, produkto nenaudoti. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui. Nenaudokite, jei pažeista pirminė talpykla. Tik išoriniam naudojimui.

 

Ingredients: 3% UREA, SULFONATED SHALE OIL, SALICYLIC ACID, GLYCOLIC ACID, LACTIC ACID, GLUCONOLACTONE, SURFACTANTS, RHEOLOGICAL ADDITIVES, PERFUME, DEMINERALISED WATER Q.S. TO 100.

 

BE GLITIMO.

PATIKRINTA DĖL NIKELIO (mažiau nei 0,00001%).

Gamintojas: ICIM INTERNATIONAL

Tiekėjas: Allium UPI UAB, Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius (8 5) 2699217 | info@allium.lt