Kodas 99209
Gamintojas ICIM International

BIONIKE FERKELAN, chelatinis hidrogelis hemosiderozinės hiperpigmentacijos paveiktai odai, 15ml

Specialioji priemonė hemosiderozinei pigmentacijai mažinti po estetinių procedūrų, blefaroplastikos, skleroterapijos ir kt.

Indikacijos: specialioji prevencinė priemonė hemosiderino sukeltai hiperpigmentacijai, pasireiškiančiai po operacijų, estetinės dermatologijos procedūrų (lazeris, cheminis pilingas, užpildai, blefaroplastika ir kt.), skleroterapijos, taip pat lėtinio venų nepakankamumo sukeltos hiperpigmentacijos normalizavimui.

 

Naudojimas: užtepkite pakankamą kiekį produkto ant švarios, nusausintos odos, padengdami vietą, kuriai reikalinga speciali priežiūra. Pirštų galiukais paskirstykite produktą ant odos ir švelniai įmasažuokite, kol visiškai įsigers. Tepkite bent tris kartus per dieną, keletą dienų iš eilės arba taip, kaip nurodė Jūsų gydytojas.

Naudojimo veiksmingumas ir saugumas vaikams iki 12 metų nebuvo testuotas.

 

Atsargumo priemonės: nėštumo ir žindymo laikotarpiu produkto nenaudokite. Apdorotą produktu vietą saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Neepiliokite / nedepiliuokite odos prieš pat tepdami produktą. Venkite patekimo į akis, burną, šnerves ir ant gleivinių. Patekus, nuplaukite dideliu kiekiu gėlo vandens. Nenaudokite ant pažeistos odos. Atsiradus bet kokiai nepageidaujamai reakcijai į produktą ar kitokiam neigiamam poveikiui, nutraukite naudojimą ir kreipkitės į gydytoją. Produktą laikykite vėsioje, sausoje vietoje, kambario temperatūroje. Nelaikykite saulės spindulių atokaitoje ar aukštoje temperatūroje. Produktą laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Nenaudokite pasibaigus galiojimo laikui, nurodytam ant pakuotės. Galiojimo laikas nurodytas neatidarytam ir tinkamai saugomam produktui.

 

Šalutinis poveikis: jeigu turite alergiją (padidėjusį jautrumą) bet kuriam komponentui, produkto nenaudokite. Atsiradus nepageidaujamoms reakcijoms, nutraukite produkto naudojimą ir kreipkitės į gydytoją.

 

Ingredients: EDTA, GLYCINE, LIPOIC ACID, VITAMIN C PHOSPHATE, INOSITOL, PANTHENOL, ETHOXYGLYCOL.

Pagalbinės medžiagos: GELLING AGENTS, DEIONIZED AND FILTERED WATER TO TASTE TO 100. CONTAINS PERFUME AND PRESERVATIVES (POTASSIUM SORBATE AND SODIUM BENZOATE).

Gamintojas: ICIM INTERNATIONAL

Tiekėjas: Allium UPI UAB, Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius (8 5) 2699217 | info@allium.lt