Kodas 94578
Gamintojas BioMin Technologies
Sandėlyje Netiekiama

BIOMIN F FOR KIDS, vaikiška dantų pasta-gelis, melionų skonio, 3-6 metų vaikams, 37,5 ml (50 g)

Biomimetinė meliono skonio dantų pasta su fluoru Biomin F for kids puikiai atkartoja natūralias seilių savybes ir remineralizuoja bei saugo dantų emalį iki 12 val. London Queen Mary universitete atrasta dantų pasta yra inovatyvi, su bioaktyvaus stiklo technologija, kuri užtikrina svarbių dantų emaliui mineralų tiekimą net iki 12 val. Valant šia dantų pasta, dantų emalis tvirtėja ir tampa atsparenis dantų ėduonies atsiradimui.

Malonus meliono skonis bei gelinė tekstūra daro dantų pasta patrauklią vaikams.

Didžiausias tėvų prioritetas yra kuo geriau pasirūpinti savo vaikų dantimis. Klinikoje visa komanda pasiruošusi padėti vaikui išmokti taisyklingai valyti dantis, reguliariai patikrinti juos bei paskatinti mažiau naudoti cukraus, vėliau galbūt atsiras poreikis ortodontiniam gydymui, ir visos šios pastangos vienam tikslui- užauginti vaiką su sveikais, baltais ir lygiais dantimis.

Tačiau vaikai nebūtų vaikais be saldumynų, gazuotų gėrimų ar rūgščių sulčių, o kartais visai nenori valytis dantų, todėl dažnai vaikų dantims iškyla pavojus. Deja emalio erozijos bei emalio pažeidimai dėl gausaus cukraus ir gazuotų gėrimų vartojimo ar nepakankamos burnos higienos yra pakankamai dažnos vaikų dantų problemos. Dėl šios priežasties  buvo sukūrta Biomin F vaikams. Dantų pastos veikliosios medžiagos yra aktyvinamos rūgštinėje terpėje, todėl užtikrinama dantų emalio apsauga net vartojant dantims nepalankius produktus kaip rūgščios  sultys ar gazuoti gėrimai. Dantų pastoje esančios mažos dalelės užtikrina didelius privalumus. Didžioji dauguma Biomin dalelių yra tokios mažos, kad gali patekti į pažeistus danties paviršius.

Į šių naujų medžiagų struktūrą buvo įtrauktas optimalus fluoro, kalcio ir fosfato jonų derinys, kuris prisitvirtina prie dantų  paviršiaus ir lėtai tirpsta kelias valandas po dantų valymo.

Tai padeda dantų paviršius papildyti naujais rūgštims atspariais mineralais iki 12 valandų, sumažindama dantų ėduonies riziką bei rūgšties atakas.

Valykite dantis ryte prieš pusryčius ir einant miegoti su Biomin F vaikams dantų pasta ir taip apsaugokite  juos nuo dantų ėduonies.

Prižiūrėkite, kad vaikai valydami dantis uždėtų žirnio dydžio dantų pastos kiekį ant vaikiško dantų šepetėlio. Išvalykite visus danties paviršius mažais ir švelniais judesiais, ypatingą dėmesį skirdami sunkiai pasiekiamoms vietoms.

Po dviejų minučių dantų valymo, praskalaukite su atsiradusiomis putomis dar 30 sekundžių ir išspjaukite į kriauklę. Venkite skalavimo su vandeniu! Skalavimas gali išplauti veikliąsias medžiagas jos nespėjus tinkamai suveikti.

Po dantų valymo bent pusvalandį venkite bet kokių rūgščių produktų ( vaisių ar jų sulčių).