Kodas 91971
Gamintojas PharmaCare Europe

BIOGLAN BEAUTY COLLAGEN, kolagenas, 5000 mg, milteliai, 151 g

Bioglan Beauty Collagen milteliai. Maisto papildas. 151 g miltelių

 

Mitybos papildymas kolagenu yra nesenstančio grožio paslaptis

 

Kolageno milteliai su Hidrolizuotu Jūrinės kilmės Kolagenu, Hialurono Rūgštimi, Vitaminu A ir C, Biotinu ir Selenu. Padeda palaikyti:

         Plaukų sveikatą *

         Odos stangrumą **

         Nagų stiprumą ***

          

Senstant mūsų odos natūralus „kolageno fabrikas“ išsikvepia ir praranda gebėjimą gaminti bei saugoti kolageną. Kolageno trūkumas sukelia įprastus senėjimo požymius plaukams, odai ir nagams. Bioglan Beauty Collagen milteliai yra didžiausio stiprumo kolageno papildas, kurio sudėtyje yra jau absorbuoto hidrolizuoto jūrinės kilmės kolageno ir hialurono rūgšties, kad padėtų palaikyti sveiką plaukų, odos ir nagų išvaizdą. Kadangi šis papildas yra be skonio ir kvapiųjų medžiagų, neturi stipraus kvapo bei visiškai ištirpsta vandenyje, glotnutyje, kokteilyje ir sriuboje, dėl to ypač paprasta ir patogu kolagenu papildyti mitybą kartu su valgomu maistu.

 

*Biotinas ir selenas padeda palaikyti normalią plaukų būklę.

**Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą.

***Selenas padeda palaikyti normalią nagų būklę.

-- Bioglan naudoja I tipo kolageną, kuris yra dažniausia organizme ir plaukuose, odoje, naguose bei sanariuose aptinkama kolageno forma. Patekęs į organizmą, hidrolizuotas Bioglan kolagenas suskyla į amino rūgštis, kurios susijungusios su fibroblastais padeda atstatyti kolageno atsargas organizme.

 

Vartojimas: šiltame vandenyje, glotnutyje, kokteilyje ar sriuboje ištirpinkite 1 kaušelį (5 g) miltelių.

 

 

5 g yra

RMV* %

Jūrinės kilmės kolagenas

4890 mg

-

Vitaminas C

24 mg

30 %

Hialurono rūgštis

10 mg

--

Vitaminas A

380 μg

47,5 %

Biotinas

50 μg

100 %

Selenas

16,5 μg

30 %

(* RMV - referencinė maistinė vertė)

 

Sudedamosios dalys: hidrolizuotas žuvų kolagenas, citrinų rūgštis (natūrali skoninė medžiaga), askorbo rūgštis (vitaminas C), hialurono rūgštis, retinilio acetatas (vitaminas A), D-biotinas (biotinas), selenas (seleno metioninas).

 

Alergenai pažymėti pajuodintu šriftu.

 

Skaičiuojant pagal įprastą 5 g kaušelį. Pakuotėje yra kaušelis.

 

Negalima viršyti rekomenduojamos dienos dozės. Jei Jus prižiūri gydytojas, vartojate vaistus, esate nėščia, plauojate pastoti ar žindote kūdikį, prieš vartojimą pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. Nevartoti, jei plomba pažeista ar jos nėra. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje

Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Atidarius tinkamas vartoti 2 mėnesius.

 

Pagaminta ES PharmaCare Europe Ltd., West Sussex, RH10 9NQ, Jungtinė Karalystė užsakymu

Atstovas Lietuvoje: UAB „Ravafarma“, Žalioji g. 8, Didžioji Riešė, Vilniaus raj.                         Partija / Geriausias iki:...(pabaigos) žr. ant pakuotės.