Kodas 94724
Gamintojas Bioderma

BIODERMA ATODERM INTENSIVE GEL-CREME, gelis-kremas, labai sausai ir atopiškai odai, 75 ml

Gaivus, intensyviai maitinantis ir niežėjimą mažinantis gelis-kremas labai sausai ir atopiškai odai.

Esant karštam ir drėgnam orui gali būti nemalonu tepti sodrios tekstūros kremą ant sausos odos, kuri yra linkusi į atopiją. Atoderm Intensive gel-crème (gelis-kremas) yra pirmoji maitinanti, niežėjimą mažinanti priežiūros priemonė, turinti labai lengvą ir gaivią konsistenciją, dėl kurios greitai susigeria.

Savybės: dėl sudėtyje esančio vitamino PP gelis-kremas atkuria odos lipidinį sluoksnį ir sustiprina odos barjerą ilgam. Enoksolonas numalšina niežėjimą ir sumažina norą kasytis. Patentuotas SKIN BARRIER THERAPY ™* kompleksas padeda sumažinti tam tikrų bakterijų (Staphylococcus aureus), komplikuojančių sausos odos būklę, prikibimą prie odos paviršiaus. Greitai susigeria į odą, todėl iš kart galima apsirengti rūbus. Labai gerai toleruojamas odos. Patikrintas dermatologų. Veiksmingumas atopiškai odai įrodytas klinikiniais tyrimais.

 

Rezultatai: oda nuraminta, sudrėkinta 24 valandoms ir sustiprinta.

 

Instrukcijos naudojimui: tepkite vieną ar du kartus per dieną ant švarios odos. Naudoti kiekvieną dieną ir paūmėjimų metu kartu su kortikosteroidais. Veidui ir kūnui. Suaugusiems, vaikams, kūdikiams (išskyrus neišnešiotus kūdikius). Jeigu sausumas nesumažėja, pasikonsultuokite su gydytoju. Neriebi konsistencija, nepalieka lipnumo pojūčio. Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų.