Kodas 90989
Gamintojas BF-ESSE

BF-ESSE STOP STRESS NIGHT, 30 kapsulių

Daugeliui iš mūsų yra tekę ilgai vartytis lovoje nuo vieno šono ant kito kol pavyksta užmigti arba pabudinėti naktį dėl neramaus miego. Tuomet ryte jaučiamės neišsimiegoję, pavargę ir suirzę.

STOP STRESS® Night produkto sudėtyje yra vaistiniai augalai, nepakeičiamos amino rūgštys ir natūralus bioreguliatorius - melatoninas.

Valerijonų ekstraktas padeda palaikyti normalią psichinę būklę.

Pasifloros ekstraktas padeda atsipalaiduoti ir palaikyti normalų miegą.

STOP STRESS® Night vartojimas: vartoti 1 kapsulę prieš miegą. STOP STRESS® Night rekomenduoja vartoti ne mažiau kaip 30 dienų. Nesukelia priklausomybės. Vartojimą galima kartoti.

Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudėtis: vaistinių valerijonų (Valeriana officinalis) 10:1 šaknų sausasis ekstraktas , raudonžiedžių pasiflorų (Passiflora incarnata) žiedų sausasis ekstraktas 4:1, L-triptofanas, paprastųjų apynių (Humulus lupulus) žiedų sausasis ekstraktas 10:1, baikalinių kalpokių (Scutellaria baicalensis) šaknų sausasis ekstraktas 10:1, melatoninas, lipnumą reguliuojančios medžiagos silicio dioksidas ir riebalų rūgščių magnio druskos,. lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, želatina.