Kodas 91493
Gamintojas Bema

BEMA WHITE, skaistinanti alginatų kaukė, 20 g x 4 vnt.

Alginatai yra natūralūs produktai, pasižymintys stipriai restruktūrizuojančiomis ir drėkinančiomis savybėmis. Jie atkemša ir ramina odą. Kaukė padaro odą natūraliai skaisčia, padeda giliai perduoti veikliąsias medžiagas kartu su „BEMA WHITE“ priemonės skaistinančiu poveikiu. Stipriai prie odos prigludusi kaukė stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir medžiagų apykaitą, kurių dėka įsisavinamos biologiškai aktyvios medžiagos, o toksinės – pašalinamos iš odos.

Paruošimas: vieno maišelio turinį (20g.) sumaišykite su 30ml vandens ir 30 ml „Bema White Lightening“ veido toniko, stipriai maišykite, kol mišinys taps vientisas.

Naudojimo instrukcijos: tepkite norimose vietose pridedama mentele. Venkite vietų aplink akis ir kvėpavimo takus. Palikite 15 minučių ir pašalinkite ranka, kai kaukė visiškai sudžius. Bet kokie likučiai gali būti pašalinti naudojant skaistinantį toniką. Rekomenduojama gulėti ant nugaros, akis uždengus vatos diskeliais. Nenuleiskite mišinio į kanalizaciją. Neprarykite. Išviršinis naudojimas.