Kodas 91496
Gamintojas Bema

BEMA BLUE DEFENCE, šveičiamoji kaukė, 75 ml

Daug laiko praleidžiant prie dirbtinių šviesos šaltinių (kompiuteriai, išmaniojo telefono ekranai, dienos šviesos lempos, šviesos diodai), skleidžiama mėlyna šviesa įsiskverbia iki poodžio, taip sukeldama odos hiperpigmentaciją, laisvųjų radikalų padidėjimą iki 50 % ir oksidacinę įtampą, kuri gali pagreitinti odos senėjimą.

Bema Blue Defence subtili šveitimo kaukė su „Visiblue Screen Complex®“- tai yra išskirtinis naujos kartos veikliųjų medžiagų: tūbės ekstrakto, rūgčio ekstrakto, likopeno, ksantofilo ir ryžių aliejaus (turi daug gama-orizanolio) kompleksas, sukurtas „Bema Cosmetics“ tyrimų laboratorijose. Dėl savo dvejopo naudojimo būdo tinka visiems odos tipams. Ryžiai ir arganas atlieka mechaninį šveitimą, o gliukono delta laktonas aktyvina fermentinę eksfoliaciją, kuri veikia giliai ir prisotina odą deguonimi bei padaro ją elastinga.

Panaudojus šią priemonę jūsų oda bus gaivi ir apsaugota nuo mėlyno ir raudono spektro šviesos. Poros bus mažiau matomos, oda bus skaistesnė ir švaresnė. Tinka veganams.

Naudojimas: Užtepti tolygų sluoksnį ant švarios odos, vengti akių ir lūpų zonos. Palikti 5min, tada švelniai sukamaisiais judesiais pamasažuoti odą ir nuplauti šiltu vandeniu. Jeigu oda jautri, pirmiausia sudrėkinti vandeniu. Naudoti 1-2 kartus per savaitę.