Kodas 91497
Gamintojas Bema

BEMA BLUE DEFENCE MULTI-PROTECTION, apsauginis kremas nuo senėjimo, 50 ml

Daug laiko praleidžiant prie dirbtinių šviesos šaltinių (kompiuteriai, išmaniojo telefono ekranai, dienos šviesos lempos, šviesos diodai), skleidžiama mėlyna šviesa įsiskverbia iki poodžio, taip sukeldama odos hiperpigmentaciją, laisvųjų radikalų padidėjimą iki 50 % ir oksidacinę įtampą, kuri gali pagreitinti odos senėjimą.

Bema Blue Defence kremas veidui su „Visiblue Screen Complex®“- tai yra išskirtinis naujos kartos veikliųjų medžiagų: tūbės ekstrakto, rūgčio ekstrakto, likopeno, ksantofilo ir ryžių aliejaus (turi daug gama-orizanolio) kompleksas, sukurtas „Bema Cosmetics“ tyrimų laboratorijose, padeda išsaugoti drėgmę epidermyje, apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo, skatina ląstelių regeneraciją, atgaivina ir apsaugo nuo mėlyno ir raudono spektro šviesos ir sumažina jų žalingą poveikį. Taip pat kremo sudėtyje esantys pomidorų ir spanguolių sėklų aliejai odą prisotina vitaminais ir mineralais, giliai maitina net pačią sausiausią odą ir vėl suaktyvina jos vidinį drėkinimo mechanizmą. Oda tampa minkšta ir lygi, išnyksta dehidratacijos raukšlės. Skaistina ir atgaivina odą po visos darbo dienos prie kompiuterių. Tinka veganams.

Naudojimas: Tepkite ryte ir vakare kremą, ant švarios veido ir kaklo odos arba prieš tai užtepę koncentruoto fluido “Blue Defence Multi- Protection”, jei norite stipresnio poveikio.