Kodas 91495
Gamintojas Bema

BEMA BLUE DEFENCE MULTI-PROTECTION, apsauginis koncentruotas fluidas nuo senėjimo, 30 ml

Daug laiko praleidžiant prie dirbtinių šviesos šaltinių (kompiuteriai, išmaniojo telefono ekranai, dienos šviesos lempos, šviesos diodai), skleidžiama mėlyna šviesa įsiskverbia iki poodžio, taip sukeldama odos hiperpigmentaciją, laisvųjų radikalų padidėjimą iki 50 % ir oksidacinę įtampą, kuri gali pagreitinti odos senėjimą.

Bema Blue Defence  koncentruotas fluidas veidui su „Visiblue Screen Complex®“- tai yra išskirtinis naujos kartos veikliųjų medžiagų: tūbės ekstrakto, rūgčio ekstrakto, likopeno, ksantofilo ir ryžių aliejaus (turi daug gama-orizanolio) kompleksas, sukurtas „Bema Cosmetics“ tyrimų laboratorijose, apsaugo odą nuo mėlyno ir raudono spektro šviesos ir sumažina jų žalingą poveikį. Taip pat koncentruoto fluido sudėtyje esantys vynuogių kauliukų ir argano aliejai sukuria natūralią apsaugą nuo laisvųjų radikalų, prisotina odą vitaminais, mineralais, omega-6 ir oleinu, padeda išsaugoti drėgmę epidermyje.  Dėl savo lengvumo puikiai tinka , kaip paruošiamoji priemonė prieš “Blue Defence Multi- Protection” kremą. Tinka veganams.

Naudojimas: Tepkite ryte ir vakare koncentruotą fluidą, ant švarios veido ir kaklo odos. Pamasažuokite, kad gerai įsigertų.