Kodas 96809
Gamintojas Babe

BABE PEDIATRIC, SPF 50+, skaidri apsauginė dulksna drėgnai odai, 200 ml

Itin aukšta SPF 50+, plataus spektro apsauga nuo UVA ir UVB spindulių, skirta veidui ir kūnui. Su raminamuoju kompleksu, kurio dėka apsaugoma net jautriausia oda.

Vaikams nuo 3 m.

Skaidri purškiamoji priemonė lengvai pasiskirsto ir puikiai susigeria į odą, nepalikdama baltų dryžių. Technologija „Wet Skin“ leidžia išsaugoti apsaugos veiksmingumą purškiant tiek ant šlapios ir drėgnos, tiek ant sausos odos. Itin atspari

vandeniui.

Purškimas 360° leidžia patogiai naudoti priemonę, net kai vaikai nenusėdi vietoje ir nuolat juda.

  • Saugi, kokybiška ir efektyvi formulė.
  • Patogiai naudojama dulksnos forma, pritaikyta aktyviam, kasdieniam vaikų ritmui.

    Pagrindinės veikliosios medžiagos:
  • aukštos apsaugos nuo saulės filtrų sistema SPF 50+ (cheminiai, organomineraliniai, biologiniai)
  • bisabololis
  • vitaminas E

 Patikrinta pediatrų ir dermatologų.

Kvapai be alergenų.

Itin atspari vandeniui.

 

Gausiai ir tolygiai paskirstykite ant veido ir kūno likus 20 - 30 minučių iki buvimo tiesioginiuose saulės spinduliuose. Dažnai naudokite pakartotinai ant sausos arba šlapios odos.

 

Atsargumo priemonės: tinka naudoti nuo 3 metų ir vyresniems. Venkite patekimo į akis ir ant gleivinių bei drabužių. Nepurkškite tiesiai į veidą (ant veido paskirstykite prieš tai papurškę į delnus). Nepurkškite ant pažeistos odos. Neįkvėpkite garų.

 

Sudėtis: ALCOHOL DENAT. · OCTOCRYLENE · HOMOSALATE · DICAPRYLYL CARBONATE · C12-15 ALKYL LACTATE · DIISOPROPYL ADIPATE · BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE · BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE · ETHYLHEXYL TRIAZONE · AQUA · ETHYLHEXYL SALICYLATE · C12-15 ALKYL BENZOATE · CETEARYL NONANOATE · ETHYLHEXYL ISONONANOATE · VP/DIMETHYLAMINOETHYLMETHACRYLATE COPOLYMER · TOCOPHEROL · PARFUM · TOCOPHERYL ACETATE · BISABOLOL